Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Łódź

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na tej stronie!

pozycjonowanie Łódź

Pozycjonowanie
Łódź

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Łodzi

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia przeprowadzane są przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Łódź”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Łodzi, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Łodzi na słowa kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś w końcu został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Łódź to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Łódź
pozycjonowanie stron Łódź

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Łódź. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Łódź
W jakim systemie pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Łodzi
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Łodzi
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Łódź
Kogo pozycjonujemy w Łodzi?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Łódź

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Łódź
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Łodzi - postaw na marketing online!

Nie wiesz, czy zdecydować się na promocję swojej firmy w sieci? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na górze wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i nakieruje Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba walczyć nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które znajdują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Łódź, jest związane z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale przede wszystkim należy to robić z głową. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają osiągnąć sukces naszym Klientom. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Łódź to nie wszystko! Nasze doświadczenie pokazuje, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. W pierwszej kolejności kierujemy się do użytkowników z wykorzystaniem Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Łódź. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Łodzi? Będzie to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony konkurencyjne i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Ciebie.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, z pomocą opcji dokładnego wyszczególnienia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam regionalnie np. wyłącznie Łodzi i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Łódź), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.