Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Zduńska Wola

Poszukujesz agencji, która pomoże Ci wypromować stronę lub sklep internetowy w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Zduńska Wola

Pozycjonowanie
Zduńska Wola

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Nie mamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz wspólnie wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Jest to uzależnione od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Zduńskiej Woli

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każdy był zadowolony.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Trafiłeś na tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Zduńska Wola”. Jak już pisaliśmy, nie jesteśmy z Zduńskiej Woli, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Zduńskiej Woli na słowa związane z pozycjonowaniem stron, to też będziemy mogli pomóc Tobie.

Jeśli konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Zduńska Wola to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Zduńska Wola
pozycjonowanie stron Zduńska Wola

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Zduńska Wola. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Zduńska Wola
Jak pracujemy?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Zduńskiej Woli
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Zduńskiej Woli
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Zduńska Wola
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Zduńska Wola

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Zduńska Wola
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Zduńskiej Woli - postaw na marketing w sieci!

Masz dylemat, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zdobywając wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak przebić się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W szczególności, gdy trzeba konkurować nie tylko z pozostałymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Dzięki trafnemu doborowi fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Zduńskiej Woli i okolic

W SEM możemy idealnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy natychmiast zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Zduńska Wola, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozważnie. Mamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Zduńska Wola najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w wynikach organicznych, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Zduńska Wola. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę za usługę SEO w Zduńskiej Woli? Do tego, by to sprawdzić, musimy wziąć pod uwagę 3 zmienne – frazy kluczowe, to jak wygląda nasza konkurencja i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej fraz, żeby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które posiadają największy potencjał większych zysków dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne sprawdza się najlepiej w przypadku Klientów, skupiających się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też zachęcamy Klientów, aby postawili na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon fryzjerski możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także znakomicie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z najważniejszych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich contentu. Stworzymy dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem działań pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), dzięki możliwości określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wykluczenie Zduńskiej Woli i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy wyświetlamy się na wybrane słowa kluczowe (np. dla agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Zduńska Wola), na pewno możemy liczyć na zyski z kampanii.