O nas - osobach które pomogą rozwinąć Twój biznes - M16.PL

Cześć!

Kompleksowość to nasz główny atut. Każdy z nas jest "szpecem" w swojej dziedzinie. Nie zamykamy się w boxach, nie skupiamy się na wyłącznie swoich tematach. Każde nowe zlecenie omawiamy na forum, dzięki czemu masz pewność, że nasza praca nie jest pod kontrolą wyłącznie dwóch rąk.
Drugi atut to szybki kontakt i ludzkie podejście. Nie traktujemy pracy jako przykrego obowiązku, a klientów jak zwykłych "zamawiających", którym pędzikiem trzeba wystawić FV.

Pragniemy współuczestniczyć w sukcesach osób, firm, instytucji, które chcą poszerzać swoje horyzonty.
Wierzymy, że Twój sukces jest miarą naszego sukcesu.

Mateusz
mateusz@m16.pl
CEO & SEO
Agnieszka
agnieszka@m16.pl
ADWORDS & E-COMMERCE DESINGER
Izabella
izabella@m16.pl
WEB & GRAPHIC DESIGNER
Justyna
justyna.c@m16.pl
COPYWRITING & SEO
Kamil
kamil@m16.pl
WEB & GRAPHIC DESIGNER
Justyna
justyna.u@m16.pl
SOCIAL MEDIA MANAGER
Dariusz
dariusz@m16.pl
SZPEC TECHNICZNY
[Głosów:22    Średnia:4.6/5]