Prowadzenie biznesu bez reklamy
jest jak puszczenie oka do dziewczyny po ciemku.
Nikt poza nami nie wie, co robimy.

- Stuart Henderson

Cześć!

Kompleksowość to nasza największa moc. Każdy z nas jest "szpecem" w swojej dziedzinie i czuje się w niej jak ryba w wodzie. Nie mamy w zwyczaju zamykać się w swoich boxach i skupiać się wyłącznie na swoich tematach. Każde nowe zlecenie omawiamy na forum, dzięki temu masz pewność, że nasza praca nie jest pod kontrolą wyłącznie dwóch rąk.
Drugi atut to szybki kontakt i ludzkie podejście. W naszej strukturze nie znajdziesz handlowców, którzy zawodowo sprzedają. U nas zawsze będziesz rozmawiać z osobą, która zajmuje się wybraną usługą.

Leczymy Klientów z problemami marketingowymi, dlatego przychodząc do nas, koniecznie opowiedz nam wszystko o firmie, zrobimy diagnozę i wystawimy receptę na sukces.

Pragniemy współuczestniczyć w sukcesach osób, firm, instytucji, które chcą poszerzać swoje horyzonty. Wierzymy, że Twój sukces jest miarą naszego sukcesu.

Na tych osobach możesz polegać :


Mateusz Kasperek

CEO & SEO

mateusz@m16.pl


Agnieszka Więcław

ADS & E-COMMERCE

agnieszka@m16.pl


Izabella Jonkisz

WEB & GRAPHIC

izabella@m16.pl


Dariusz Biegun

SEO & DATA SCIENCE

dariusz@m16.pl


Justyna Umińska

SOCIAL MEDIA

justyna.u@m16.pl


Justyna Cimała

COPYWRITING & SEO

justyna.c@m16.pl


Kamil Kidoń

SEO & GRAPHIC

kamil@m16.pl


Kinga Drzyżdżok

LINK BUILDING

kinga@m16.pl


Paulina Babiarz

GROWTH HACKING

paulina@m16.pl


 

Po co zatrudniać jednego marketingowca, jeśli w takiej cenie możesz mieć cały
zespół specjalistów?
Oszczędź czas, pieniądze i nerwy, wybierz zewnętrzny dział marketingowy!