This is who we are

We are workoholics

czasami nasza dobra trwa nieco dłużej, a i okazuje się, że po 3h snu też się da funkcjonować..

Mateusz

klienci kluczowi, kompleksowa obsługa

505 640 220


Nazywam sie Mateusz Kasperek i zarabiam na pomaganiu innym. Moje pierwsze zlecenie z branży SEO przyjąłem w lutym 2008 roku, będąc jeszcze uczniem technikum informatycznego. Zleceniodawcą była firma X Website Design z USA, do moich zadań należało m.in.: dodawanie wpisów do amerykańskich katalogów, tworzenie profili na google local business (zarabiałem wtedy 2$ za godzinę). Pół roku później stałem przed wyborem mojej dalszej drogi zawodowej, decyzja padła na kontynuowanie zainteresowania marketingiem internetowym rozpoczynając pracę w jednej z Agencji SEO. Z bagażem zdobytej wiedzy trafiłem do jednej z większych firm na Podbeskidziu. We wrześniu 2012 roku wznowiłem współpracę z firmą xWebsiteDesignStudio.com. Aktualnie prowadzę szereg szkoleń i konsultacji dla pracowników firmy, podczas których omawiamy najbardziej efektywne rozwiązania SEO. Kierując się przysłowiem "Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to aby stały w portach." w maju 2013 z głową pełną pomysłów, ogromnie wierząc w moje umiejętności zdecydowałem się stworzyć firmę, która będzie działać ściśle według moich idei. Dzięki wykwalifikowanemu i zgranemu zespołowi szybko zyskujemy nowych klientów budując zaufanie i świetne relacje z klientami. Teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że już nie "pracuję", tylko spełniam się zawodowo, dodatkowo przy tym zarabiając.
Jeśli Twoje działania inspirują innych, żeby marzyć więcej, uczyć się więcej, robić więcej i stawać się kimś więcej, to jesteś liderem.

Izabella

strony internetowe, obsługa klienta

514 10 16 16


Jako osoba, której Curriculum Vitae nie mieści się na jednej stronie, ze względu na rozpiętość działu "Doświadczenie zawodowe", w grudniu 2014 rozpoczęłam swoją przygodę w biurze, przy Piłsudskiego 8. Moja droga dotąd nie prowadziła przez działy IT, aczkolwiek pozwoliła na zdobywanie nietypowych doświadczeń i wiedzy, dzięki której swobodnie mogę przebrnąć przez tematy począwszy min. od tajników pracy w najsmaczniejszej pizzeri w mieście, backhand'u i forehand'u w tenisie, typów zaginarek dekarskich (tak, prowadziłam sprzedaż zaginarek dekarskich bielskiego producenta ;), procedur przy budowie centrum handlowego. Z setką pomysłów na minutę, stwierdziłam, że najwyższy czas zacząć robić coś co nie tylko będę po prostu lubiła, ale będzie sprawiało mi frajdę, bo będzie zależne ode mnie. To miejsce gdzie odbywa się "burza mózgów" z klientem lub całkowita niezależność przy doborze rozwiązań i designu.
Diabeł nie tylko ubiera się u Prady, ale i.. tkwi w szczegółach. Małe "niepozorności" są dopełnieniem całości.

Justyna

pozycjonowanie

514 10 16 16


Moja pasja do klasycznej sztuki, przerodziła się w pasję do sztuki użytkowej, projektowania graficznego i fotografii.
Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach pokazała mi kierunek w którym chce podążać w pracy i życiu .

Dlatego właśnie zajmuję się tylko i wyłącznie ...

.....Pozycjonowaniem ;D
"Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty."
- Émile Zola

Agnieszka

sklepy internetowe, reklama Google AdWords, projekty graficzne, materiały reklamowe

572 328 279


Z natury niepoprawna optymistka i fanka wszelkiej aktywności fizycznej: od biegania, przez rolki aż po tenisa ziemnego. Na co dzień strzelam do ludzi z aparatu fotograficznego a w sezonie siatkarskim zamieniam się także w Panią fotoreporter relacjonując mecze PlusLigi :) Po ukończeniu szkoły średniej i uzyskaniu tytułu technika organizacji reklamy postanowiłam, że reklama i grafika to waśnie to czym chcę się zajmować w życiu i dzięki M16 mam możliwość połączenia swoich zainteresowań z pracą, która będzie mi sprawiała przyjemność i satysfakcję a chyba o to chodzi w życiu zawodowym, prawda ? :)
Kluczem do sukcesu jest stan umysłu, który możemy wytworzyć. Człowiek, który boi się ponosić porażki i ryzykować - osiąga o wiele mniej niż człowiek, który upada i myli się.

Patryk

wsparcie techniczne, back-end developer


Gdziekolwiek pracuje się za pomocą komputerów, potrzeba osoby, która - gdy rodzi się problem związany z komputerem - będzie potrafiła się z nim uporać. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania gracz-sprzętowiec, posiadający zaplecze doświadczenia z niezliczonymi niepoprawnie działającymi komputerami, toną uszkodzonych komórek, oraz kiepsko działającym osprzętem sieciowym - nieprzerwanie dbam, by sprzęt w firmie działał bez zarzutu, bez którego praca byłaby niemożliwa. Ale oprócz hardware'u jest też software! Następnie, gdy uporam się już z sprzętem, wgłębiam się w magię konstrukcji stron internetowych od strony, której nie widać. Detal, ale wspominałem, że gram na gitarze? :D
Zepsuło się? To napraw! Rozwiązywanie codziennych problemów to najpiękniejsza forma kreatywności.

Justyna