Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Poszukujesz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie sprostały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Pozycjonowanie
Tarnowskie Góry

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy na początku współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Wszystko zależy od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Tarnowskich Górach

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiamy drogą mailową, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • dokładna analiza fraz
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1

Pozycjonowanie stron

 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektami
2

Lokalne pozycjonowanie

 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Tarnowskie Góry”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Tarnowskich Gór, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Skoro w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Tarnowskich Gór na frazy kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też będziemy również mogli pomóc Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że to inni będą oglądać Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Tarnowskie Góry to strzał w 10!

pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry
pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który sprosta każdemu z oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zatrudnić kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Tarnowskie Góry. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie stron w Tarnowskich Górach
Umowa bez ukrytych zapisów

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie Tarnowskie Góry
Ważne!
W trakcie pracy z naszą agencją wymagamy pełnego zaangażowania w cały proces. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.
pozycjonowanie Tarnowskie Góry

Kto powinien skorzystać z naszych usług?

Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po potężne sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry

Co składa się na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Tarnowskie Góry
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa stworzymy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie stron w Tarnowskich Górach- postaw na marketing internetowy!

Nie wiesz, czy zdecydować się na promocję swojego biznesu w sieci? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego Klienci czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, a także wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zdecydowanie poprawisz wyniki sprzedażowe w biznesie. Nie ważne, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to, by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w danym regionie. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Tarnowskich Gór i okolic

W SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania trzeba czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które pokazują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry, jest związane z rosnącymi kosztami i większą ilością czasu, ale co najważniejsze należy to robić z głową. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, jesteśmy w stanie wyraźnie polepszyć wyniki naszych Klientów, co powoduje zdecydowane sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Tarnowskie Góry to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Na początku docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Tarnowskie Góry. Powoduje to, że potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak wylicza się cenę pozycjonowania w Tarnowskich Górach? Do tego, by to zweryfikować, trzeba wziąć pod uwagę 3 zmienne – słowa kluczowe, strony od konkurencji i to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojego biznesu. 

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pojawienie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu dobrej jakości contentu. Stworzymy dla Ciebie też zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest zwiększenie widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego są reklamy płatne Google Ads, dzięki możliwości określenia zasięgu pokazywania się stworzonych reklam lokalnie np. wyłącznie Tarnowskich Gór i szybszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Tarnowskie Góry), z pewnością możemy liczyć na zyski z kampanii.