Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Wejherowo

Poszukujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Wejherowo

Pozycjonowanie
Wejherowo

Jaki budżet

Koszt kampanii jest zależny od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat) oraz od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie słowa kluczowe

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i dążymy do jednego – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Standardowo jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, co zrobili, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Wejherowie

Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy drogą mailową oraz telefonicznie. Doceniamy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • projektowanie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury sklepu
 • kompleksowa konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie najważniejszych kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • stworzenie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • content marketing i linkbuilding
 • comiesięczne raporty wraz z efektywnością prac
2
Pozycjonowanie lokalne
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja aktualnej wizytówki Google Moja Firma
 • artykuły sponsorowane na lokalnych portalach
3

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Wejherowo”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Wejherowa, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Wejherowa na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

Jeżeli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! To jest idealny czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez Google – pozycjonowanie stron www Wejherowo to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Wejherowo
pozycjonowanie stron Wejherowo

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania także, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia – tak działa nasza agencja interaktywna Wejherowo. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Czym jest dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Wejherowo
Jak pracujemy?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Wejherowie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków podpisywane są na czas nieokreślony, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Wejherowie
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w sami, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Wejherowo
Kogo pozycjonujemy w Wejherowie?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować wszystkich – od lokalnej pralni, aż po wielkie sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Wejherowo

Co wpływa na cenę pozycjonowania

Na cenę pozycjonowania strony składa się zakres działań takich jak: kupno linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Wejherowo
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej strony internetowej! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli potrzeba, poprawiamy witrynę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Wejherowie - postaw na marketing online!

Masz dylemat, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby być zawsze o krok przed konkurencją.

 • Zaufanie dla Twojej marki – wyszukiwarka jest jednym z najważniejszych mediów, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Zyskując wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na odpowiednio dobrane dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep internetowy, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak przebić się na już dość nasyconym rynku lokalnym. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej zapewni skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z wybranych usług w danym regionie. Dzięki trafnemu doborowi fraz można niskim kosztem zyskać bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Wejherowa i okolic

Przewagą kampanii SEM jest perfekcyjne dopasowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu zdobyć Klientów i zająć się pozyskiwaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to w głównej mierze zwiększenie widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, czyli tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych, tak samo, jak i pozycjonowanie stron Wejherowo, wiąże się z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić z głową. Za pomocą wypracowanych przez lata standardom, możemy zdecydowanie polepszyć pozycje naszych Klientów, co powoduje wysokie sukcesy finansowe. Najwyższy czas zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż agencja specjalizująca się w pozycjonowaniu stron?

Pozycjonowanie stron Wejherowo najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych w internecie. Początkowo docieramy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w SERPach, powoli możemy ograniczyć wydatki na kampanie Google Ads Wejherowo. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, zdecydowany przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za usługę SEO w Wejherowie? Jest to zależne od kilku zmiennych – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty naszej pracy. Po pierwszej konsultacji i starcie działań dobieramy większą ilość fraz, żeby dobrać te, które staną się najbardziej efektywne i takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na konkretnym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, gabinet stomatologiczny, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chcących skorzystać z usług Twojej firmy. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania przez dopasowanie odpowiednich treści. Zajmiemy się również stworzeniem dla Twojej firmy również zoptymalizowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem kampanii pozycjonowania lokalnego jest reklama płatna w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam regionalnie np. wyłącznie Wejherowa i szybszemu pojawieniu się w wyszukiwarce Google przed stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wcześniej dobrane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Wejherowo), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.