Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Wejherowo

Proponujemy prowadzenie kompleksowych działań w ramach kampanii SEM. Możemy wykonać zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie sklepów online, prowadzenie reklam Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, wydruki i wiele, wiele więcej.

Co najbardziej doceniają Klienci z Wejherowa przy współpracy z nami? Przede wszystkim kompleksowość usług, szybki kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Wejherowo

Agencja interaktywna
Wejherowo

Co wchodzi w zakres naszych działań?

Jesteśmy w stanie zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, zrobić zdjęcia, nakręcić filmiki, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie wchodzi w zakres naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Ile to będzie kosztować?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie da się odczuć natychmiast po puszczeniu kampanii. Pozycjonowanie Wejherowo wymaga więcej czasu, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Wejherowie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Tak to właśnie działa! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę odbiorców. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do potencjalnych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez rozwój Twojego biznesu w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Wejherowo

Kompleksowość

agencja interaktywna z Wejherowa

Pomoc doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Wejherowo

indywidualnA ofertA

Skuteczne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja Wejherowo

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy niezbędne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja interaktywna Wejherowo

Funkcjonalna strona internetowa i sklep internetowy

Wykonamy dla Ciebie wyjątkowy, przyciągający uwagę motyw, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

interaktywna agencja Wejherowo

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się profesjonalną obsługą Twoich reklam Google Ads, gwarantując precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy zwiększysz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze rezultaty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wyników.

agencja interaktywna Wejherowo

Grafiki

Spójny wizerunek marki to podstawa. Zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę innych osób.

agencja Wejherowo

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Wejherowo

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja kreatywna to zgrana grupa specjalistów, którzy w mgnieniu oka przyswajają wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w mediach społecznościowych czy budowaniu wizerunku.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii SEM, więc możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje media społecznościowe czy zoptymalizować reklamy w Wejherowie.

Siedziba naszej agencji jest na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Wejherowie? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy ustalić przez wiadomości mailowe bądź telefonicznie. Zespół specjalistów jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne doradztwo marketingowe

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Zrealizujemy kampanie SEM dopasowane do rynku i specyfiki Klienta. Zaczniemy od sprawdzenia wykonywanych działań firmy konkurencyjnej, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na promocję Twojego przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca wysyłamy podsumowanie z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi w M16. Zaufaj nam, a Twoje słupki sprzedaży szybko polecą do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale internetowe – zaprojektujemy spójną kolorystycznie {domenę}, która przyciągnie wzrok użytkowników. Możemy zaoferować Ci też obsługę profili firmowych w Social Mediach, a dodatkowo zadbamy o reklamę zewnętrzną Twojej firmy. Wykonamy wszystkie niezbędne gadżety reklamowe od wizytówek po ulotki, plakaty i banery. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się zauważalna.

Intuicyjne strony internetowe

Odpowiednio wykonana strona internetowa to wizytówka każdej firmy, dlatego tworzenie stron www warto zlecić specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie platformę, a do tego innowacyjną i intuicyjną dla użytkowników. Zaproponujemy Ci najlepsze technologie, które polubią Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

Jesteśmy certyfikowanymi Partnerami Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja kreatywna ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w optymalizowaniu reklam Google Ads dla firm. Poznaj szczegóły.

agencja reklamowa Wejherowo

Pytania i odpowiedzi

Jasne, że tak! Jako agencja interaktywna zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Oryginalne strony internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku w wyszukiwarce Google, więc też nasza agencja kreatywna Wejherowo dba o każdy szczegół przy planowaniu strategii z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko część tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie czuwał nad realizacją punktów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego spójna strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci pokazać się szerszej grupie odbiorców. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych więzi z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy doradztwem i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko znaleźć kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje czy zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z kłopotami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami