Agencja interaktywna Toszek

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Toszek i terenu całego Śląska.
Nasz 9-cio osobowy zespół w połączeniu z 10-cio letnim doświadczeniem reklamowym to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb firm z sektora MŚP.

Nasz zespół dostarcza kompleksowe rozwiązania interaktywne od budowy i modernizacji stron / sklepów internetowych, przez pozycjonowanie, kampanie Google Ads, aż na copywritingu, grafice i druku materiałów reklamowych kończąc.
Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Skontaktuj się z nami, pora rozkręcić Twój biznes!

Napisz do nas!


   
  Jesteśmy zwarci i gotowi do działania. Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Tak to właśnie działa!:)

  DLACZEGO MY?

  Nasza agencja interaktywna to ambitni młodzi ludzie, którzy wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu. A jeśli to czytasz to wiesz już, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są dobre, wdrażamy je swoim Klientom.

  Kompleksowa obsługa reklamowa

  Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych firm, ale i voucher lub kampanie Ads. Profesjonalnie wykonana witryna to wizytówka każdej marki, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego designera. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie witrynę, która przyciągnie uwagę Klientów. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną Twojego lokalu. Zaprojektujemy wszystkie potrzebne materiały reklamowe od wizytówek po ulotki. Posiadasz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

  W czym możemy Ci pomóc
   
  Nasza agencja posiada bardzo duży wybór działań, abyś mógł u nas zlecić całą opiekę nad domeną. Na starcie zbadamy Twoją konkurencję, aby dowiedzieć się ile musimy na początek zrobić, aby ich wyprzedzić. To pozwoli nam dobrze określić miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej firmy.
   
  Jak znaleźć dobrą agencję interaktywną w Toszkach?

  Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich doświadczenia oraz obejrzenie wykonanych zleceń. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście oferta. Najlepiej porównać sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najlepszym krokiem będzie podjęcie współpracy z agencją marketingową oddaloną nawet o 100 km. W naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę fakt, że szukamy fachowców w dziedzinie działań w Sieci, ten kanał kontaktowy może okazać się najlepszym rozwiązaniem.
  Każdy z nas w firmie jest szpecem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części działań, ale to nie oznacza, że wspólnie całym teamem nie robimy burzy mózgów! Wręcz przeciwnie, każdą nową kampanię tworzymy wspólnie, rozpisujemy, organizujemy i raz w miesiącu analizujemy wyniki.

  Dlaczego warto zainwestować we stronę internetową?
   

  Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto zlecić to w ręce naprawdę dobrego designera, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkownika.

  Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie otrzyma od razu tego, czego poszukuje to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

   

  Wiele dyskusji można odszukać w sieci w sprawie agencji interaktywnych. Przedsiębiorcy, czyli potencjalni Klienci często nie mają świadomości co w ofercie posiada taka agencja.

  Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo tajemniczym stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje reklamowe. Są to biura, gdzie zainteresowany udaje się kiedy spadają ich pozycje w Google.

  Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

  Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

  Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

  Interesują Cię jednak szybkie efekty?
  Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
  Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
  Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

  Najczęściej zadawane pytania przez
  Klientów z Toszek i okolic

   

  Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

  Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

   

  Czym wyróżnia się M16.pl pośród innych agencji interaktywnych?

  Przede wszystkim kompleksowym podejściem, doświadczeniem, sporą wiedzą z zakresu pozycjonowania i optymalizacji. Dzięki dopracowanym systemom harmonogramowania oraz realizacji prac jesteśmy w stanie dostarczyć zaplanowane działania nawet przed czasem.


   

  Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

  Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


   

  Dlaczego zdecydować się na agencję marketingową z Czechowic?

  Jak to dlaczego?
  Czytasz tę podstronę, więc dotarliśmy do Ciebie mimo, że w Toszkach jest konkurencja.
  Czechowice to małe miasto, a jednak stworzyliśmy dość spory, doświadczony i przede wszystkim zgrany zespół.
  Specjalnie dla naszego klienta lecieliśmy samolotem na godzinne spotkanie, by omówić dalsze plany, czy spotkałeś się z większym zaangażowaniem?

   

  Czy projektujecie sklepy internetowe?

  Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

  9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

  Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
  JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

  Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
  aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

  UCZESTNICZYLIŚMY W :
   

  Zaufali
  nam