Agencja interaktywna Tarnowskie Góry

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Tarnowskich Gór i terenu całego Śląska.
Od 10-ciu lat obsługujemy Klientów z terenu całej Polski i Europy, ale z oczywistych względów Śląsk jest najbliżej naszego serca. Nasz 9-cio osobowy zespół w połączeniu z 10-cio letnim doświadczeniem reklamowym to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb firm z sektora MŚP.
Co najczęściej doceniają Klienci z Tarnowskich Gór przy współpracy z nami?
Przede wszystkim kompleksowość, szybki kontakt i skuteczność realizowanych działań.
Nasz zespół dostarcza kompleksowe rozwiązania interaktywne od budowy i modernizacji stron / sklepów internetowych, przez pozycjonowanie, kampanie Google Ads, aż na copywritingu, grafice i druku materiałów reklamowych kończąc.
Chcesz mieć wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Skontaktuj się z nami, pora rozkręcić Twój biznes!

Napisz do nas!

 
Jesteśmy zwarci i gotowi do działania. Dostęp do kompletnego działu reklamowego w cenie jednego etatowego pracownika? Tak to właśnie działa!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to ambitni młodzi ludzie, którzy nadal wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrej reklamy. A jeśli to widzisz to znaczy, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są skuteczne, wdrażamy je swoim Klientom.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa tworzymy wielkobudżetowe kampanie dla dużych firm, ale i baner lub stronę internetową. Profesjonalnie wykonana witryna to wizytówka każdej marki, dlatego warto powierzyć tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego specjalisty. Wymyślimy spójną kolorystycznie stronę, która przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną siedziby Twojej firmy. Wykonamy wszystkie niezbędne materiały reklamowe od tablic reklamowych po ulotki. Masz pojazd służbowy? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja firma stała się rozpoznawalna.

Co możemy Ci zaproponować
 
Nasza oferta posiada bardzo duży wybór działań, abyś mógł u nas zlecić całą opiekę nad domeną. Na początek sprawdzimy Twoją konkurencję, aby wiedzieć ile musimy nadrobić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze określić miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej firmy.
 
Jak znaleźć skuteczną agencję interaktywną w Tarnowskich Górach?

Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich podejścia oraz sprawdzenie wykonanych zleceń. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście oferta cenowa. Najlepiej sprawdzić sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najlepszym krokiem będzie podjęcie współpracy z agencją marketingową z drugiego końca Polski. W naszych czasach kontakt meilowy lub telefoniczny może zupełnie wystarczyć, a biorąc pod uwagę fakt, że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Internecie, ten sposób kontaktu może okazać się wystarczającym rozwiązaniem.
Każdy u nas w firmie jest specjalistą w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej działki, ale to nie oznacza, że razem nie robimy burzy mózgów! Wręcz przeciwnie, każdą nową kampanię tworzymy razem, rozpisujemy, organizujemy oraz co cztery tygodnie analizujemy wyniki.

Dlaczego warto zainwestować we stronę internetową?
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto oddać to w ręce naprawdę dobrego grafika, który zaprojektuje spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkownika.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie otrzyma od razu tego, czego szuka to z pewnością kliknie przycisk "wstecz" i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Coraz więcej rozmów można odszukać w sieci w sprawie agencji interaktywnych. Użytkownicy, czyli potencjalni Klienci często nie mają świadomości co w ofercie posiada taka agencja.

Samo wyrażenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia więc nie wiadomo o co dokładnie chodzi. Agencje interaktywne to nic innego jak agencje marketingowe. Są to biura, gdzie przedsiębiorca udaje się kiedy firma nie przynosi zysków.

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Tarnowskich Gór i okolic

 

Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

 

Czym wyróżnia się M16.pl pośród innych agencji interaktywnych?

Przede wszystkim kompleksowym podejściem, doświadczeniem, sporą wiedzą z zakresu pozycjonowania i optymalizacji. Dzięki dopracowanym systemom harmonogramowania oraz realizacji prac jesteśmy w stanie dostarczyć zaplanowane działania nawet przed czasem.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

W czym pomaga identyfikacja wizualna?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna i różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Aby Twoja identyfikacja wizualna była jeszcze lepsza, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy.


 

Czy projektujecie sklepy internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam