Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Muszyna

Oferujemy działania SEO. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, optymalizacja stron, kampanie Google Ads, jak i tworzenie tekstów pod pozycjonowanie, prowadzenie Social Media, wydruki i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Muszyny najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Muszyna

Agencja interaktywna
Muszyna

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie płatne, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować druki. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, żeby było dobrze!

Jakie są koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

Kiedy można spodziewać się efektów?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Warto wiedzieć, że przy kampanii Google Ads lub Facebook Ads ruch na stronie można odnotować od razu po starcie kampanii. Pozycjonowanie Muszyna wymaga więcej czasu, ale standardowo możemy wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.
tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Czy jesteśmy
skuteczni? doświadczeni? niezawodni? efektywni?

Jesteśmy agencją marketingową ze Śląska, a Ty właśnie czytasz naszą ofertę, będąc w Muszynie – to najlepszy dowód na to, że nasze kampanie są trafne i skuteczne.

Agencja interaktywna do zadań specjalnych

Własny dział promocji w cenie jednego pracownika na etacie? Z nami to możliwe! Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak ważne jest dostosowanie działań SEO/SEM pod konkretną grupę docelową. Zapewnimy Ci szybsze dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twojego biznesu w internecie. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Muszyna

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna z Muszyny

Doradztwo doświadczonych pracowników

interaktywna agencja Muszyna

indywidualne podejście

Najpopularniejsze działania w naszej agencji kreatywnej

agencja Muszyna

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona znajdzie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Wprowadzimy niezbędne zmiany, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoją usługą.

agencja interaktywna Muszyna

Nowoczesna strona www i sklep www

Wykonamy dla Ciebie przyjazny, przyciągający uwagę wygląd, który wyróżni Twoją firmę i przyciągnie Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając konwersje.

interaktywna agencja Muszyna

Kampania Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszym usługom poprawisz widoczność swojej marki w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz konwersje. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez wprowadzenie zmian, aż po raportowanie wykonanych działań.

agencja interaktywna Muszyna

Materiały reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna firmy to podstawa. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne grafiki, które wyróżnią Cię spośród konkurencji i przyciągną uwagę Klientów.

agencja Muszyna

Social Media

Postaw na naszą profesjonalną obsługę i zobacz, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci zbudować zaangażowaną społeczność i zwiększyć sprzedaż.

agencja reklamowa Muszyna

M16 — zespół gwarantujący zwycięstwo

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa doświadczonych pracowników, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno te dotyczące pozycjonowania, jak i trendami w social mediach czy budowaniu wizerunku.

Prowadzimy kompleksowe usługi, stąd możemy przejąć cały nadzór nad Twoją stroną internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Muszynie.

Nasza agencja interaktywna jest na Śląsku, ale od długich lat realizujemy kampanie na terenie całej Polski, jak i Europy. Twoja firma mieści się w Muszynie? To żaden problem — wszystkie szczegóły możemy omówić mailowo bądź telefonicznie. Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy skuteczną agencją reklamową, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zrealizujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku oraz specyfiki Klienta. Na początek sprawdzimy Twoją największą konkurencję, aby wiedzieć, ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować przewidywany budżet na działania wizerunkowe i SEO Twojej firmy. Po podpisaniu umowy na początku każdego miesiąca wysyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi u nas. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Projektujemy portale internetowe – stworzymy spójną wizualnie {domenę}, która przyciągnie uwagę użytkowników. Możemy zaoferować Ci też prowadzenie profili firmowych na Facebooku i Instagramie, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoorową Twojej firmy. Wykonamy wszystkie ważne materiały reklamowe od wizytówek po broszury, kalendarze oraz druki wielkoformatowe. Nawiąż z nami współpracę, a Twoja firma szybko stanie się rozpoznawalna.

Intuicyjne strony internetowe

Profesjonalnie stworzona strona www to wizytówka każdej firmy, więc budowanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną kolorystycznie stronę, a do tego innowacyjną i intuicyjną dla użytkowników. Zaproponujemy Ci świetne marketingowe trendy, które pokochają Twoi potencjalni Klienci.

Doskonale wiemy, że mamy tylko parę chwil na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Warto też skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o odpowiednią treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdaniu kilkudziesięciu egzaminów certyfikujących, nasza agencja marketingowa ma status certyfikowanego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa Muszyna

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jasne, że tak! Jako agencja kreatywna świadczymy usługi tworzenia responsywnych sklepów online dopasowanych do urządzeń mobilnych i z możliwością szybkiej edycji tekstu. Nowoczesne platformy internetowe i sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na początku wyników wyszukiwania, dlatego też nasza agencja interaktywna Muszyna dba o każdy detal przy planowaniu działań z naszymi Klientami.
Planowanie stron www to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją interaktywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany team, który będzie czuwał nad realizacją planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoje przedsiębiorstwo musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci dotrzeć do nowych Klientów. Budowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — warto pomyśleć o stworzeniu swojego brand hero, który ułatwi Ci nawiązywanie prawdziwych relacji z Klientami.
Jako agencja interaktywna służymy pomocą i z chęcią przedstawimy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję kreatywną” jest łatwo — trzeba tylko zebrać kilka osób do pracy home office i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który codziennie ma ze sobą kontakt. Jeśli zależy Ci na dobrym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami