Agencja interaktywna Miasteczko Śląskie

 
Agencja Marketingowa M16.pl - dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla Klientów z Miasteczka Śląskiego i terenu całego Śląska.
Od 10-ciu lat obsługujemy Klientów z terenu całej Polski i Europy, ale z oczywistych względów Śląsk jest najbliżej naszego serca. Prowadzimy skuteczne kampanie interaktywne systematycznie rozwijając przedsiębiorstwa naszych Klientów.

Koniec z głuchym telefonem i szukaniem zleceniobiorców dla każdej gałęzi reklamy. W naszej agencji interaktywnej znajdziesz wszystko co potrzeba, a szybkość kontaktu i dostarczane efekty to tylko kilka aspektów wymienianych przez naszych Klientów z Miasteczka Śląskiego, jako jedne z najważniejszych zalet.
Chcesz zobaczyć efekty na własnej stronie lub sklepie internetowym lub w całym przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!

 
Jesteśmy 9-cio osobowym zespołem gotowym do działania. Własny dział reklamowy w cenie jednego pracownika etatowego? Tak to właśnie działa!:)

DLACZEGO MY?

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy wciąż wyszukują wszystkie branżowe nowości i rozwiązania i sprawdzają na sobie (w końcu my też potrzebujemy dobrego marketingu. A jeżeli to widzisz to wiesz już, że działa!) i w końcu kiedy mamy pewność, że są dobre, wdrażamy je swoim Klientom.

Kompleksowa obsługa reklamowa

Jako agencja reklamowa zaplanujemy wielkobudżetowe kampanie dla dużych marek, ale i voucher lub stronę internetową. Dobrze wykonana witryna to wizytówka każdej firmy, dlatego warto zlecić tworzenie stron internetowych w ręce naprawdę dobrego designera. Zaprojektujemy spójną kolorystycznie witrynę, która przyciągnie uwagę Klientów. Zadbamy również o reklamę zewnętrzną Twojego lokalu. Tworzymy wszystkie konieczne materiały reklamowe od banerów reklamowych po ulotki. Posiadasz auto służbowe? Oklejanie samochodów to kolejny sposób, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna.

Co możemy Ci zaproponować
 
Nasza oferta ma bardzo duży wybór działań, abyś mógł w jednym miejscu zlecić wszystko. Na początku sprawdzimy Twoją konkurencję, aby wiedzieć ile musimy nadgonić, aby ich przegonić. To pozwoli nam dobrze zagospodarować miesięczny budżet na kampanie reklamowe dla Twojej firmy.
 
Jak znaleźć odpowiednią agencję interaktywną w Miasteczku Śląskim?

Na pewno warto poświecić kilka chwil na zbadanie ich podejścia oraz obejrzenie wykonanych projektów. Czy odpowiada nam ich styl, podejście i oczywiście oferta. Najlepiej sprawdzić sobie kilka agencji interaktywnych i może okazać się, że najrozsądniejszym krokiem będzie podjęcie współpracy z agencją marketingową oddaloną nawet o 100 km. Teraz czasach kontakt on-line lub telefoniczny może wystarczyć, a biorąc pod uwagę , że szukamy specjalistów w dziedzinie działań w Internecie, ten kanał kontaktowy może okazać się wygodnym rozwiązaniem.
Każdy u nas w firmie jest szpecem w swojej dziedzinie dlatego pilnuje swojej części zadań, ale to nie oznacza, że wspólnie nie robimy burzy mózgów! Właśnie nie, każdy nowy pomysł tworzymy wszyscy razem, planujemy, organizujemy i raz w miesiącu analizujemy wyniki.

Dlaczego warto zainwestować we własną stronę internetową?
 

Profesjonalnie wykonana strona www to wizytówka każdej firmy i bardzo trudno wykonać ją bez odpowiednich kompetencji. Warto zlecić to w ręce naprawdę dobrego designera, który stworzy spójną kolorystycznie platformę, do tego funkcjonalną i intuicyjną dla użytkownika.

Pamiętajmy, że mamy tylko kilka sekund na przyciągnięcie uwagi naszego Klienta. Jeżeli nie dostanie od razu tego, czego szuka to z pewnością kliknie przycisk "wróć i przejdzie do naszych konkurentów. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy copywritera, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (content marketing).

 

Często opinii można znaleźć w sieci odnośnie agencji interaktywnych. Internauci, czyli potencjalni Klienci często nie mają świadomości co w ofercie posiada taka agencja.

Samo stwierdzenie Agencja Interaktywna jest dla wielu bardzo nie wnoszącym nic stwierdzeniem, które nic nie wyjaśnia i nie wiadomo czego się spodziewać. Agencje interaktywne to innymi słowami agencje reklamowe. Są to biura, gdzie zainteresowany udaje się kiedy spadają ich pozycje w Google.

Chcesz dedykowaną ofertę na pozycjonowanie?

Napisz do nas lub zadzwoń do naszego biura: 514-10-16-16

Przeglądasz naszą stronę za pośrednictwem telefonu, kliknij w symbol słuchawki poniżej i nawiąż z nami szybki kontakt.

Interesują Cię jednak szybkie efekty?
Sprawdź naszą ofertę na prowadzenie kampanii Adwords
Jednak najskuteczniejszym sposobem, będzie zainwestowanie w Kampanie SEM.
Co to jest kampania Sem? Sprawdź i dowiedz się więcej o Kampania SEM

Najczęściej zadawane pytania przez
Klientów z Miasteczka Śląskiego i okolic

 

Czy zajmujecie się tworzeniem stron internetowych?

Oczywiście! Obecnie strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Wiele osób uważa, że firmowy fanpage w 100% wystarczy. Nie zapominajmy jednak, że wykluczamy wtedy osoby, które mogłyby być naszymi Klientami, ale nie używają kanałów Social Media. Szukając produktu lub usług w wyszukiwarce Google nie znajdą Twojej firmy, jeżeli nie posiadasz strony internetowej. Natomiast Social Media świetnie nadają się do tworzenia “public relations”- budowania relacji i lepszego poznawania Klientów.

 

Czym wyróżnia się M16.pl pośród innych agencji interaktywnych?

Przede wszystkim kompleksowym podejściem, doświadczeniem, sporą wiedzą z zakresu pozycjonowania i optymalizacji. Dzięki dopracowanym systemom harmonogramowania oraz realizacji prac jesteśmy w stanie dostarczyć zaplanowane działania nawet przed czasem.


 

Czy w ramach kampanii reklamowej otrzymam indywidualne wsparcie?

Każdy nasz klient objęty kompleksową obsługą otrzymuje coś więcej niż tylko indywidualne wsparcie. Dla każdej kampanii tworzymy zespół, który będzie zajmował się realizacją planów z harmonogramu oraz doradzał dalsze działania.


 

W czym pomaga identyfikacja wizualna?

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes, Twoja firma musi wyróżnić się wśród uliczek i innych salonów, a pomoże Ci w tym reklama zewnętrzna i różne gadżety reklamowe np. wizytówki, ulotki lub oklejanie samochodów. Aby Twoja identyfikacja wizualna była jeszcze lepsza, ważna jest nie tylko reklama zewnętrzna. Również wewnątrz salonu musisz zadbać o właściwy dobór dekoracji np. litery przestrzenne. Co więcej, już nie musisz martwić się poszukiwaniem drukarni, zajmujemy się w całości projektem i wydrukiem. Nasi Klienci najczęściej wybierają druk cyfrowy i bardzo popularny druk wielkoformatowy.


 

Czy projektujecie sklepy internetowe?

Tak! Jako agencja interaktywna tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, dopasowane do urządzeń mobilnych i z panelem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

9-cio osobowy zespół do Twojej dyspozycji

Przez ostatnie 4 lata ciężko pracowaliśmy, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych klientów. Otworzyć "agencję interaktywną" jest łatwo, zebrać kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania również, ale taka formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Jeśli szukasz najtańszych usług, skorzystaj z pomocy freelancera lub "agencji interaktywnych" z siedzibą w bloku. Jeśli natomiast zależy Ci na dobrym kontakcie, gwarancji, że nagle freelancer nie zmieni zawodu, zachoruje, zniknie, ucieknie na Syberię pozostawiając Cię z problemami, to skontaktuj się z nami.
JESTEŚMY CERTYFIKOWANYMI PARTNERAMI GOOGLE.

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu
aż 28 certyfikatów nasza agencja marketingowa posiada status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu reklamy Google Ads dla firm.

UCZESTNICZYLIŚMY W :
 

Zaufali
nam