Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja interaktywna Bielsko-Biała

Oferujemy działania SEO. Do zakresu naszych działań można zaliczyć zarówno prace programistyczne, pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads, jak i copywriting, prowadzenie kont w mediach społecznościowych, druk i wiele, wiele więcej.

Za co Klienci z Bielska-Białej najbardziej nas chwalą? Za kompleksowość, stały kontakt i efektywność.

agencja interaktywna Bielsko-Biała

Agencja interaktywna
Bielsko-Biała

Na co możesz liczyć?

Możemy zająć się pozycjonowaniem, przygotować kampanię Google Ads, prowadzić Facebooka i kampanie Facebook Ads, prowadzić kanały Social Media, wykonywać zdjęcia, materiały video, przygotować materiały reklamowe. Jeżeli coś nie mieści się w zakresie naszych prac, to wiemy komu zlecić, abyś był w 100% zadowolony!

Jak prezentują się koszty?

Zależy to od tego, w jaką branżę celujemy, jak wygląda konkurencja i jakie są ich działania. Dostosujemy naszą pracę do branży, z którą będziemy się mierzyć. Kampania reklamowa mająca na celu promocję kosmetyczki z Łodzi to koszt 1500 zł netto, z kolei reklama dla producenta okien, który działa w obszarze 3 województw to koszt nawet 14 000 zł netto.

W jakim czasie będziemy mieć efekty działań?

Jest to zależne od branży, konkurencji i budżetu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przy kampanii Google Ads czy Facebook Ads ruch na stronie można odnotować natychmiast po starcie kampanii. Pozycjonowanie Bielsko-Biała jest bardziej skomplikowaną kwestią, ale standardowo jesteśmy w stanie wyjść na frazy 2-3 razy szybciej od konkurencji.

tworzenie stron internetowych

tworzenie stron internetowych

budowa sklepów internetowych

budowa sklepów internetowych

pozycjonowanie stron i sklepów

pozycjonowanie stron i sklepów

seo ux design

SEO & UX Design

google ads

Google Ads

hosting i wsparcie

wsparcie techniczne

sesje zdjęciowe

fotografia produktowa

materiały reklamowe

materiały reklamowe (projekty i druk)

social media

Social Media

content marketing

Content Marketing

identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

nowe realizacje

Przybywasz z nietypową misją? Napisz do nas

Agencja interaktywna, która zmieni Twój biznes

Własny dział reklamy w cenie jednego pracownika na etacie? Z nami to możliwe! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, bo wiemy, jak istotne jest dopasowanie działań SEO/SEM pod wybraną grupę docelową. Zapewnimy Ci błyskawiczne dotarcie do nowych osób zainteresowanych Twoim produktem poprzez odpowiednie przedstawienie Twoich usług w przestrzeni internetowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

agencja interaktywna Bielsko-Biała

Kompleksowa obsługa

agencja interaktywna Bielsko-Biała

Pomoc specjalistów

interaktywna agencja Bielsko-Biała

indywidualne podejście

Niezawodne strategie w naszej agencji kreatywnej

agencja reklamowa Bielsko-Biała

Pozycjonowanie

Dzięki naszym usługom pozycjonowania Twoja strona zdobędzie widoczność. Wprowadzimy potrzebne poprawki, co przyciągnie więcej Klientów i zwiększy zainteresowanie Twoim produktem.

agencja reklamowa Bielsko-Biała

Intuicyjna strona internetowa i sklep www

Zaprojektujemy dla Ciebie unikalny, przyciągający uwagę design, który wyróżni Twoją firmę i zwróci uwagę Klientów. Nasze rozwiązania łączą estetykę z funkcjonalnością, gwarantując doskonałe wrażenia użytkownikom i zwiększając sprzedaż.

google ads

Reklama w Google Ads

Zajmiemy się kompleksową obsługą Twoich reklam Google Ads, zapewniając precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii. Dzięki naszej pracy poprawisz widoczność swojej firmy w sieci i przyciągniesz nowych Klientów w mgnieniu oka.

kampania sem

Kampanie SEM

Dzięki naszym usługom Twoje kampanie będą docierać do odpowiedniej grupy docelowej, a Ty osiągniesz lepsze efekty i zwiększysz sprzedaż. Dopilnujemy wszystkiego – od analizy i strategii, przez optymalizację reklam, aż po raportowanie wyników.

identyfikacja wizualna

Materiały reklamowe

Spójna identyfikacja wizualna marki to klucz do sukcesu. Zajmiemy się tworzeniem profesjonalnych grafik, które wyróżnią Twoją firmę i przyciągną uwagę Klientów.

social media

Social Media

Postaw na naszą kompleksową obsługę i przekonaj się, jak Twoja marka rośnie w sieci. Prowadząc profile Twojej firmy w social mediach, pomożemy Ci stworzyć zaangażowaną społeczność i zwiększyć zyski.

agencja reklamowa Bielsko-Biała

M16 — zespół do zadań specjalnych

Nasza agencja interaktywna to zgrana grupa specjalistów, którzy chłoną wszystkie branżowe nowości i rozwiązania zarówno związane z pozycjonowaniem, jak i trendami w social mediach czy reklamie wizualnej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii SEM, dlatego możemy przejąć cały nadzór nad Twoją platformą internetową, a nawet poprowadzić Twoje social media czy zoptymalizować reklamy w Bielsku-Białej.

Nasza agencja kreatywna jest na Śląsku. Jeśli Twoja firma jest z okolic, to zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach. Ustalimy Twoje potrzeby i przedstawimy początkowy plan możliwych czynności. Zapraszamy – zrobimy Ci aromatyczną kawę i omówimy indywidualną kampanię SEM dla Twojego przedsiębiorstwa! Służymy pomocą, aby rozwinąć Twój biznes w internecie.

Kompleksowa obsługa marketingowa

Jesteśmy profesjonalną agencją reklamową, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu e-marketingu. Zaplanujemy kampanie reklamowe dostosowane do rynku i oczekiwań Klienta. Rozpoczniemy od sprawdzenia Twojej konkurencji, aby wiedzieć, ile musimy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania Google przed nimi. To pozwoli nam dobrze zaplanować miesięczny budżet na reklamę Twojego biznesu. W ramach współpracy na początku każdego miesiąca przesyłamy raporty z prowadzonej kampanii SEM, czyli najbardziej kompleksowej usługi w naszej agencji. Wybierz naszą agencję, a Twoje słupki sprzedaży poszybują do góry!
Oprócz marketingu, Zajmujemy się budowaniem platform internetowych – zaprojektujemy spójną wizualnie domenę, która zainteresuje potencjalnych Klientów|przyciągnie uwagę użytkowników}. Możemy zaoferować Ci też obsługę profili firmowych w SM, a dodatkowo zadbamy o reklamę outdoor Twojej firmy. Wykonamy wszystkie potrzebne gadżety reklamowe od wizytówek po ulotki, notatniki i druki wielkoformatowe. Odezwij się do nas, a Twoja firma w mgnieniu oka stanie się rozpoznawalna.

Profesjonalne strony internetowe

Dobrze wykonana strona internetowa to wizytówka każdego biznesu, więc projektowanie stron www warto powierzyć specjalistom. Stworzymy dla Ciebie spójną wizualnie platformę, a do tego funkcjonalną i prostą w obsłudze. Przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania, które pokochają Twoi potencjalni Klienci.

Pamiętajmy, że mamy tylko parę chwil na zwrócenie uwagi użytkownika. Warto więc skorzystać z pomocy autora tekstów SEO, który zadba o atrakcyjną treść na stronie (SEO copywriting).

Mamy status Partnera Google

Dzięki dużemu zaangażowaniu w kampanie naszych Klientów i zdobyciu kilkudziesięciu certyfikatów, nasza agencja interaktywna ma status oficjalnego Partnera Google. To potwierdzenie zdobytego doświadczenia i wiedzy w prowadzeniu reklamy w Google dla firm. Dowiedz się więcej.

agencja reklamowa z Bielska-Białej

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Oczywiście, że tak! Jako agencja interaktywna świadczymy usługi tworzenia innowacyjnych sklepów internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Oryginalne portale internetowe oraz sklepy online muszą być dobrze zbudowane oraz spełniać wymogi Google. Tylko tak możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, stąd też nasza agencja interaktywna Bielsko-Biała dba o każdy detal przy działaniach z naszymi Klientami.
Wykonywanie stron internetowych to tylko mały element tego, czym zajmujemy się na co dzień. Jesteś zainteresowany tym, co jeszcze możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy agencją kreatywną, która oferuje kompleksową obsługę. Na początku współpracy tworzymy dedykowany zespół, który będzie zajmował się wykonywaniem planów zgodnie z harmonogramem.

Jeżeli masz własny biznes, to Twoja firma musi się wyróżniać, dlatego odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to strzał w dziesiątkę, bo pomoże Ci działać na większą skalę. Kreowaniu pozytywnego wizerunku służą różne działania — można pomyśleć też o stworzeniu swojego brand hero, który pozwoli na Ci nawiązywanie trwałych relacji z Klientami.
Jako agencja kreatywna służymy pomocą i z chęcią wytłumaczymy Ci wszystko krok po kroku.

Agencja interaktywna do Twojej dyspozycji

Stworzyć „agencję interaktywną” jest łatwo — wystarczy znaleźć kilka osób do pracy zdalnej i przekazywać zadania, jednak taka formacja nigdy nie okaże się tak skuteczna, jak zespół, który przebywa ze sobą 7 godzin każdego dnia. Jeżeli zależy Ci na stałym kontakcie i gwarancji, że Twój freelancer nagle nie zmieni swojego fachu, nie zachoruje lub zwyczajnie nie zniknie, pozostawiając Cię samego z problemami, to skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami