⇒ Reklama Bielsko-Biała ᐅ Cennik ᐅ Agencja Reklamowa ❤ M16.pl ⇐

Reklama w Bielsku-Białej i okolicy

Jesteśmy agencją marketingową - na reklamie znamy się świetnie.

 

W ofercie posiadamy ogromnie szeroki wachlarz działań reklamowych.
Żeby wybrać dla Ciebie najlepsze działania marketingowe potrzebujemy poznać Twoją firmę i konkurentów. Jeśli masz już zaplanowane praktycznie wszystko co od nas potrzebujesz, to świetnie, ale i tak będziemy musieli sprawdzić zasadność tych wyborów. Robimy to wszystko, by określony budżet został idealnie zagospodarowany.

W Bielsku-Białej, jak i w każdym innym mieście jest lub pojawi się konkurent, dlatego musisz myśleć wcześniej i wdrażać pomysły zanim konkurenci wpadną na myśl, by rozpocząć działania reklamowe. ;)

reklama Bielsko-Biała

Klienci, wybierając reklamę, najczęściej korzystają z:

  • Pozycjonowania ,
  • Budowy nowej strony WWW lub sklepu internetowego,
  • Reklamy Google Ads (dawniej Google AdWords,
  • Kampanii SEM (kompleksowa obsługa marketingowa),
  • Wydruku banerów, ulotek, kalendarzy i wizytówek,
  • Copywritingu,
  • Audytu SEO i UX swoich serwisów


Ile kosztuje reklama w Bielsku-Białej

(cennik reklamy Bielsko-Biała)

Na to pytanie bardzo trudno udzielić odpowiedzi, bo to pytanie z serii "ile kosztuje dom?", gdzie nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy i w jakich miejscach chcemy się reklamować.

Przykładowo reklama dla dentysty w Bielsku-Białej, który działa tylko w okolicy Bielska-Białej i zasięg to jedynie Bielsko-Biała i okolice - koszt promocji rozpocznie się od 660 zł / miesięcznie. Dla przykładowego dentysty z Bielska-Białej, możemy zaproponować pozycjonowanie strony lokalne, projekt i wydruk materiałów promocyjnych, kampanię w Google Ads na rejon Bielsko-Biała i okolice oraz w razie potrzeby artykuł sponsorowany na lokalnym portalu wraz z przygotowaniem profesjonalnego tekstu.

Duża firma np. z branży budowlanej, którego firma znajduje się w Bielsku-Białej ma zupełnie odmienną grupę docelową (działa globalnie, więc jego grupa klientów to cała Polska, a nawet Europa lub świat), w związku z czym kwota na globalną poprawę ruchu w serwisie będzie o wiele większy - reklama globalna zaczyna się minimum 5 680 złotych / miesięcznie.

Oczywiście propozycje cenowe to tylko przykład, który ma pokazać jaka jest rozbieżność w kwotach i obszarach kampanii reklamowych.

Wypełnij formularz naszej wyceny, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną propozycję harmonogramu marketingowego z kilkoma wersjami budżetu.

Dlaczego M16.pl?

W końcu nie jesteście z Bielska-Białej.

Miasto to nie ograniczenie

Nie jesteśmy z Bielska-Białej, ale obecnie to nie jest żadne utrudnienie, wręcz odwrotnie! Nasze biuro mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, ale obsługujemy klientów z całego kraju, Europy i świata. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy marketingiem zajmowały się agencje reklamowe jedynie z sąsiedztwa, a źródłem nowych klientów była poczta pantoflowa oraz reklamy w gazeach. Teraz wszyscy mają komórkę, pocztę email, Facebooka, zatem kontakt nawet z najdalszymi kontrahentami to na szczęście żaden problem.

Błyskawiczny kontakt

Wiemy jak istotny jest stały kontakt z kontrahentami, dlatego dbamy o to, by najszybciej jak się da odpowiedzieć na wszystkie pytania / maile / telefony. Z nami nie będziesz czekać tygodnia czy miesiąca na odpowiedź, dostaniesz ją nawet w 24h! W godzinach pracy biura udzielamy odpowiedzi nawet w ciągu kilku minut. Dzięki temu nasi kontrahenci śpią spokojnie i wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć :)

Brylujemy!

Mamy 8 letnie doświadczenie w branży marketingowe, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i wszystkich powiązanych produktów Google. Nasz siedmioosobowy zespół stale dopracowuje techniki reklamowe testując nowe pomysły - jeśli przejdą pozytywnie testy - trafiają od razu do naszych klientów. Nie jesteśmy jednoosobową agencją, każdy ma swoje zadania i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebujesz grafiką, zajmie się tym grafik, optymalizację strony - zlecenie trafi do SEOwca. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pełen zespół marketingowy do własnej dyspozycji.

Nie mamy handlowców

Nie zatrudniamy handlowców, bo nie oferujemy produktów masowych. Naszymi najlepszymi handlowcami jest nasza strona WWW (którą właśnie czytasz), pozycjonowanie (dzięki czemu tutaj jesteś), kampanie Ads i zadowoleni klienci. Nasi kontrahenci doceniają te rozwiązanie, gdyż zawsze w czasie spotkań, czy kontaktów mailowych / telefonicznych rozmawiają z osobą odpowiedzialną za konkretny element oferty, a nie specjalistą w sprzedaży. Ludzkie podejście z pominięciem handlowego bełkotu każdemu ułatwia pracę :)

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie


Skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać
izabella@m16.pl | 514 10 16 16

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 03