Pozycjonowanie Bielsko - pozycjonujemy strony i sklepy internetowe!

Pozycjonowanie Stron
Bielsko-Biała

 

Posiadanie strony internetowej, ale nie bycie w czołówce wyszukiwań jest tym samym co sklep na obrzeżach miasta. Trafią tam szczęśliwcy ale czy Ty będziesz szczęśliwy z faktu posiadania tak niewielkiego ruchu na stronie co obecnie (śmiało możemy powiedzieć) przekłada się na ilość klientów.

Pozycjonowanie jest procesem złożonym i długotrwałym. Częste zmiany algorytmu Google nie ułatwiają zadania. Nie ma się jednak czym martwić wybierając Agencję, gdzie ludzie wiedzą co robić i mają w tym solidne doświadczenie. To co równie istotne to nasz system rozliczania. Działamy systemem hybrydowym, czyli płacisz za efekt. Co miesiąc pobieramy standardową stawkę za słowo, co pozwala nam na zakup linków jak i inne działania korzystne dla SEO, a gdy już ominiemy całą konkurencję i przeszkody wskakując na określone pozycje np. w TOP 10 czy TOP 5 to dopiero wtedy płacisz.

Płacisz za efekt, nie za iluzję.

Jesteśmy z Czechowic, ale działamy na terenie całej Polski, jak i za granicami. Cenimy sobie spotkania i szybki kontakt z klientem, tym chętniej lubimy działać w sąsiednim Bielsku-Białej.

Nie czekaj, zacznij z nami budować swój wizerunek w sieci!

Spotkanie już za 15 min

Bielsko-Białą od biura Naszej Agencji w Czechowicach-Dziedzicach dzieli zaledwie 15 km i tylko 15 min :)
 
[Głosów:10    Średnia:5/5]