Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Szczecinek

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu online w Internecie, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że jesteś na naszej stronie!

pozycjonowanie Szczecinek

Pozycjonowanie
Szczecinek

Jakie są koszty

Koszt kampanii jest zależny od tego, na jaki obszar będziemy pozycjonować (miasto/województwo/Polska/cały świat) i od tego, do jakiego stopnia są rozwinięte firmy konkurencyjne.

Jakie frazy

Nie posiadamy limitu fraz do pozycjonowania. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – żeby nasze działania przyniosły Ci konwersje.

Kiedy efekty?

Jest to zależne od konkurencji i branży. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy sprawniej niż reszta stawki. Z pomocą naszych narzędzi sprawdzamy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Szczecinku

Wśród naszych Klientów można znaleźć przedsiębiorstwa z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia załatwiane są przez e-mail oraz telefonicznie. Stawiamy na wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od zera
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektami
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja aktualnej strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Nasza specjalność to pozycjonowanie firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie będzie dla nas żadnym problemem.

Czytasz tę podstronę, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Szczecinek”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Szczecinka, jednak w przeważnie obsługujemy Klientów online. Jeśli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Szczecinka w kategorii fraz kluczowych dotyczących pozycjonowanie stron, to też pomożemy Tobie.

Jeśli konkurencja na najważniejsze słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy reagować. Napisz do nas, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest najwyższa pora, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Szczecinek to idealne dla Ciebie rozwiązanie!

pozycjonowanie stron Szczecinek
pozycjonowanie stron Szczecinek

Fachowcy od SEO do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak taki formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który ma ze sobą stały kontakt. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak funkcjonuje nasza agencja interaktywna Szczecinek. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej informacji 

pozycjonowanie stron internetowych Szczecinek
Na co możesz liczyć?

Śledzimy najnowsze trendy w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu działające rozwiązania szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Szczecinku
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, a także Kampanię SEM, najczęściej zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Bez dodatkowych kosztów, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Szczecinku
Ważne!

Podczas współpracy z nami zachęcamy do pełnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w na własną rękę, ale szczególnie na początku potrzebujemy najważniejszych informacji o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Szczecinek
Kto może skorzystać z naszych usług?
Jesteśmy otwarci na każdą współpracę! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od lokalnej pralni, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Szczecinek

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie aspekty jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Szczecinek
Tworzenie stron www i wiele więcej!

Jako agencja marketingowa wykonamy projekt Twojej przyszłej strony internetowej! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli potrzeba, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Szczecinku - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści, jakie przynosi pozycjonowanie strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Witryny, które są na szczycie wyników wyszukiwania, są częściej klikane i kształtują zarówno świadomość użytkownika, jak i wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – inwestując w pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy masz sklep online, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Prawidłowo zoptymalizowana witryna usprawni cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym zależy nam najbardziej – konwersji.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – przedsiębiorcy prowadzący mniejsze firmy często zastanawiają się jak wypromować się na już dość nasyconym lokalnym rynku. Szczególnie, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Efektywne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z wybranych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Szczecinka i okolic

Przewagą kampanii SEM jest idealne dostosowanie budżetu do potrzeb reklamowych. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i w tym przypadku niezwykle pomocny jest Google Ads i Facebook! Wykorzystując kampanię SEM możemy od razu pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując najlepsze rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie witryny to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w wynikach wyszukiwania Google, tzn. tych, które pokazują się tuż pod reklamami płatnymi Google Ads. Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron Szczecinek, jest związane z rosnącymi kosztami i większym nakładem czasu, ale przede wszystkim trzeba to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Najwyższy czas zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Szczecinek to nie wszystko! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych online. Początkowo kierujemy się do użytkowników z pomocą Google Ads, z czasem, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Szczecinek. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy przeszli z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Szczecinku? Będzie to uzależnione od kilku zmiennych – słowa kluczowe, strony konkurencyjne oraz to, jak szybko chcesz ujrzeć efekty naszej pracy. Po pierwszym kontakcie i rozpoczęciu działań wybieramy więcej fraz, żeby dopasować te, które staną się najbardziej efektywne oraz takie, które mają największy potencjał szybszego zysku dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, przykładowo miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania skupione są wyłącznie na wskazanym obszarze. Z tego powodu namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Jeżeli masz firmę skupiającą się na działaniu lokalnym np.: restaurację, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów chętnych skorzystania z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, działania w ramach pozycjonowania lokalnego także świetnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie wyniku pod kątem konwersji. Wsparciem działań pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (dawniej Google AdWords), z pomocą opcji dopasowania zasięgu pokazywania się reklam lokalnie np. wykluczenie Szczecinka i szybszemu pokazanie się w wyszukiwarce Google nad stronami konkurencji. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Szczecinek), na pewno możemy liczyć na zwrot z kampanii.