Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Świnoujście

Szukasz agencji, która zajmie się wypromowaniem Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W każdym z tych przypadków masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Świnoujście

Pozycjonowanie
Świnoujście

Jaki budżet

Koszt kampanii zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, jakie wcześniej działania podjęła konkurencja.

Jakie frazy

Nie mamy limitu pozycjonowanych fraz. Każdą z fraz razem wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Kiedy efekt?

Jest to zależne od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Świnoujściu

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy o zasięgu ogólnopolskim, europejskim, a także i globalnym – z reguły każde z działań i wszystkie ustalenia załatwiamy przez e-mail, a także telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów internetowych od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • stworzenie struktury strony
 • pełna konfiguracja niezbędnych funkcjonalności sklepów
 • nacisk na pozycjonowanie wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • przygotowanie arkusza fraz
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu działań
 • content marketing i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojego biznesu
 • optymalizacja strony z naciskiem na frazy lokalne
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Zdecyduj się na naszą agencję i ciesz się szybkimi efektami!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, więc odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Czytasz tę podstronę, bo zapewne wpisałeś w wyszukiwarce Google słowa „pozycjonowanie Świnoujście”. Jak wiesz, nie jesteśmy z Świnoujścia, jednak w większości przypadków obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania wyprzedziliśmy konkurencję z Świnoujścia na słowa kluczowe dotyczące pozycjonowania stron, to też pomożemy Twojemu biznesowi.

W przypadku gdy konkurencja na istotne słowa kluczowe jest wyżej od Twojego serwisu, to należy coś z tym zrobić. Skontaktuj się z nami, po to, by inni oglądali Twoje plecy! Teraz jest odpowiednia  pora, byś wreszcie został bardziej doceniony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Świnoujście to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Świnoujście
pozycjonowanie stron Świnoujście

Specjaliści od pozycjonowania do Twoich usług!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by skomponować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom naszych Klientów. Otworzyć „agencję SEO” nie jest trudno, zebrać kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania także, jednak tego typu formacja nigdy nie będzie skuteczniejsza od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta – tak działa nasza agencja interaktywna Świnoujście. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron od ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Sprawdź więcej szczegółów 

pozycjonowanie stron internetowych Świnoujście
Jak wygląda nasza praca?

Śledzimy najnowsze trendy w pozycjonowaniu i zawsze staramy się być o co najmniej jeden krok przed innymi! Dzięki temu sprawdzające się techniki jak najszybciej są wdrażane w życie na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Świnoujściu
Przejrzyste warunki umowy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „niezrozumiałych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Świnoujściu
Uwaga!

Podczas pracy z naszą agencją zachęcamy do pełnego zaangażowania w cały proces. Sprawami technicznymi zajmiemy się w samodzielnie, ale szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twojej firmie i konkurencyjnych firmach.

pozycjonowanie stron internetowych Świnoujście
Kto może skorzystać z naszych usług?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Strony, które są wysoko w wynikach wyszukiwania, często korzystają z pozycjonowania.
pozycjonowanie Świnoujście

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron, a także monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Świnoujście
Robimy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę internetową! Tworzenie stron to nasza specjalność. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby wycisnąć z pozycjonowania jak najwięcej.

Pozycjonowanie w Świnoujściu - postaw na marketing internetowy!

Masz dylemat, czy skorzystać ze wsparcia marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Poprawiając widoczność Twojej strony, zdecydowanie poprawisz sprzedaż, świadomość Klienta oraz zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze była za Tobą.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka jest podstawowym, z którego klienci czerpią wiedzę o produktach i usługach. Witryny, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często odwiedzane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na najważniejsze dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – stawiając na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Nie ważne, czy masz sklep online, czy masz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów znalazło Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Szansa także dla lokalnych biznesów – właściciele mniejszych firm często nie wiedzą jak wypromować się na już dość nasyconym rynku lokalnym. Szczególnie, gdy trzeba walczyć nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale w wielu przypadkach też i z globalnymi liderami. Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej pozwoli na skuteczne dotarcie do osób, które chcą skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez odpowiedni dobór fraz można stosunkowo niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

FAQ

Przewagą kampanii SEM jest idealne dopasowanie budżetu do aktualnych potrzeb marketingowych firmy. Efekty pozycjonowania wymagają czasu, pojawiają się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Dzięki kampanii SEM możemy natychmiast pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie stron to przede wszystkim zwiększenie widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które wyświetlają się bezpośrednio pod reklamami płatnymi Google Ads. Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Świnoujście, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Mamy swoje, wypracowane przez lata, standardy, które pomagają poprawić wyniki finansowe naszych Klientów. Pora zająć się także Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Świnoujście najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu połączenie jest wręcz idealne przy działaniach reklamowych w internecie. W pierwszej kolejności trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna być widoczna w naturalnych wynikach wyszukiwania, powoli możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Świnoujście. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, otrzymują dodatkowy, mocny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu internetu. Odnotowujemy wzrosty w ruchu – wszyscy są zadowoleni (nie licząc konkurencji).

Chcesz zapoznać się z tym, jak oblicza się cenę pozycjonowania w Świnoujściu? Będzie to zależne od kilku zmiennych – słowa kluczowe, naszą konkurencję i to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszym kontakcie i starcie działań dobieramy większą ilość słów kluczowych, po to, aby dopasować te, które będą najefektywniejsze oraz takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo większych zysków dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, skupiających się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W tym przypadku wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Z tego powodu zachęcamy Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Prowadząc firmę o zasięgu lokalnym np.: restaurację, naprawy samochodowe, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do wielu potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z Twoich usług. Zadania wchodzące w skład pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także idealnie sprawdzą się jako lokalne SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w organicznych wynikach wyszukiwania dzięki dopasowaniu odpowiednich contentu. Zajmiemy się również stworzeniem dla Ciebie też odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Najważniejsze jest poprawa widoczności strony internetowej dla najważniejszej dla Ciebie grupy docelowej i poprawę liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego będzie płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), z pomocą opcji określenia zasięgu wyświetlania reklam lokalnie np. wyłącznie Świnoujścia i szybszemu pojawieniu się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wcześniej dopasowane słowa kluczowe (np. dla agencji SEO słowo kluczowe to pozycjonowanie Świnoujście), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.