Agencja Marketingowa M16.pl

Pozycjonowanie Nysa

Potrzebujesz agencji, która zajmie się promocją Twojej strony lub Twojego sklepu internetowego w sieci, a może inne firmy próbowały to zrobić i nie podołały temu zadaniu? W obu przypadkach masz szczęście, że trafiłeś na naszą stronę!

pozycjonowanie Nysa

Pozycjonowanie
Nysa

Jaki budżet

Budżet zależy od tego, jaki jest Twój obszar działania (miasto/województwo/Polska/cały świat), a także od tego, do jakiego stopnia jest rozwinięta konkurencja.

Jakie frazy

Sprawdzamy wszystkie, które są dla Ciebie wartościowe. Każdą z fraz wspólnie wybieramy w jednej z pierwszych faz współpracy i mamy jeden cel – aby, to co robimy, przyniosło Ci zysk.

Jak długo trzeba czekać na efekt?

Wszystko zależy od tego, jak wygląda Twoja konkurencja. Najczęściej jesteśmy w stanie zdobyć odpowiednie miejsca na frazy 2-3 razy szybciej niż reszta stawki. Z wykorzystaniem naszych narzędzi weryfikujemy, jakie działania wdrażali, żeby zdobyć pozycje.

Pozycjonowanie stron w Nysie

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy z zasięgiem ogólnopolskim, europejskim, jak również i globalnym – zazwyczaj wszystkie działania i ustalenia przeprowadzane są drogą mailową oraz telefonicznie. Cenimy wygodę i efektywność działań – tak, aby każda ze stron była zadowolona.

Pozycjonowanie sklepów internetowych
 • tworzenie sklepów online od podstaw
 • sporządzenie analizy słów kluczowych
 • budowa struktury sklepu
 • pełna konfiguracja wszystkich funkcjonalności sklepów
 • skupianie się na pozycjonowaniu wybranych przez Ciebie kategorii/produktów
1
Pozycjonowanie stron
 • analiza słów kluczowych
 • analiza konkurencji
 • sporządzenie harmonogramu prac
 • copywriting i linkbuilding
 • każdego miesiąca raporty wraz z efektywnością prac
2
Lokalne pozycjonowanie
 • ustalenie zasięgu działania Twojej firmy
 • optymalizacja strony skupiając się na frazach lokalnych
 • budowa wizytówki Google Moja Firma
 • optymalizacja obecnej wizytówki Google Moja Firma
 • publikacja artykułów na lokalnych portalach
3

Postaw na naszą agencję i zyskaj szybkie efekty!

Zajmujemy się pozycjonowaniem firm z całej Europy i nie tylko, dlatego też odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Znalazłeś się na tej stronie, bo pewnie wpisałeś w wyszukiwarce Google frazę „pozycjonowanie Nysa”. Nie ukrywamy, że nie jesteśmy z Nysy, jednak w zazwyczaj obsługujemy Klientów online. Jeżeli w wynikach wyszukiwania jesteśmy przed konkurencją z Nysy na frazy kluczowe związane z pozycjonowaniem stron, to też pomożemy Twojej firmie.

Jeżeli konkurencja na ważne słowa kluczowe jest wyżej od Twojej strony, to warto coś z tym zrobić. Napisz do nas, a zobaczysz, że to inni będą oglądać Twoje plecy! To jest najwyższy czas, byś w końcu został bardziej zauważony przez wyszukiwarki – pozycjonowanie stron www Nysa to strzał w 10!

pozycjonowanie stron Nysa
pozycjonowanie stron Nysa

Specjaliści od pozycjonowania do Twojej dyspozycji!

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zorganizować zespół, który będzie w stanie sprostać najdziwniejszym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Otworzyć „agencję od reklamy” to nic trudnego, zatrudnić kilka osób pracujących zdalnie i przekazywać zadania również, jednak taki model nie będzie skuteczniejszy od zespołu, który przebywa ze sobą 7 godzin dziennie. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego zadania – tak działa nasza agencja interaktywna Nysa. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron już ponad 10 lat.

Kampania SEM

Na czym polega dokładnie kampania SEM? Dowiedz się więcej! 

pozycjonowanie stron internetowych Nysa
Jak wygląda nasza praca?

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO i zawsze staramy się być o przynajmniej jeden krok przed konkurencją! Dzięki temu działające techniki szybko są stosowane na obsługiwanych przez nas stronach.

pozycjonowanie w Nysie
Tu nic Cię nie zaskoczy

Nasze umowy zarówno na pozycjonowanie lokalne stron, jak i Kampanię SEM, w większości przypadków zawierane są na czas nieokreślony, uwzględniając dwumiesięczny okres wypowiedzenia. Wszystko czarno na białym, bez „promocji”, bez „dziwnych paragrafów”.

pozycjonowanie stron w Nysie
Ważne!

W trakcie pracy z naszą agencją zachęcamy do czynnego zaangażowania w działania reklamowe. Elementami technicznymi zajmiemy się w sami, jednak szczególnie na początku niezbędne są dla nas najważniejsze informacje o Twoim biznesie i konkurencji.

pozycjonowanie stron internetowych Nysa
Kogo pozycjonujemy w Nysie?
Nie mamy ograniczeń! Możemy pozycjonować każdego, kto tego potrzebuje – od palarni kawy, aż po duże sklepy internetowe. Firmy, które pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania, praktycznie zawsze korzystają z usługi pozycjonowania stron internetowych.
pozycjonowanie Nysa

Co składa się na cenę pozycjonowania

W zakres kosztów pozycjonowania wchodzą takie działania jak: zakup linków, optymalizacja stron oraz monitoring widoczności pozycji w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie Nysa
Tworzymy strony od A do Z

Jako agencja marketingowa zaprojektujemy Twoją stronę www! Tworzenie stron jest naszą specjalnością. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, poprawiamy stronę tak, aby pozycjonowanie stało się o wiele łatwiejszym zadaniem.

Pozycjonowanie w Nysie - postaw na marketing internetowy!

Zastanawiasz się, czy skorzystać z pomocy marketingu internetowego? Korzyści wynikające z pozycjonowania strony, są ogromne. Zwiększając widoczność Twojej strony, osiągniesz lepsze wyniki sprzedażowe, poprawisz świadomość Klientów, a także zadbasz o to, żeby konkurencja zawsze oglądała Twoje plecy.

 • Budowa zaufania dla Twojej marki – wyszukiwarka stanowi podstawowe medium, z którego użytkownicy czerpią wiedzę na temat produktów i usług. Strony, które znajdują się na szczycie wyników wyszukiwania, są często klikane i kształtują jednocześnie świadomość użytkownika, jak również wpływają bezpośrednio na jego decyzje zakupowe. Wchodząc na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na kluczowe dla Ciebie frazy, zadbasz o autorytet swojej marki.
 • Wzrost sprzedaży – decydując się na pozycjonowanie strony internetowej, zwiększysz sprzedaż w biznesie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy preferujesz inną formę sprzedaży, zadbamy o to by wielu potencjalnych Klientów trafiło na Twoją stronę. Dobrze zoptymalizowana witryna ułatwi cały proces zakupowy i poprowadzi Klienta do tego, na czym powinno zależeć Ci najbardziej – konwersjach.
 • Rozwój biznesów lokalnych – właściciele mniejszych firm często zastanawiają się jak pokazać się na już dość nasyconym lokalnym rynku. W sytuacjach, gdy trzeba konkurować nie tylko z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie raz i z globalnymi liderami. Dobrze prowadzone pozycjonowanie strony internetowej zagwarantuje skuteczne dotarcie do osób, które mają zamiar skorzystać z danych usług w konkretnej lokalizacji. Przez prawidłowy dobór fraz można niskim kosztem zdobyć bardzo wartościowy ruch dla Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Nysy i okolic

Dzięki kampanii SEM możemy perfekcyjnie zagospodarować budżet, jaki zakładamy. Na efekty z pozycjonowania należy czekać, mogą pojawić się dopiero po kilku lub kilkunastu miesiącach i tu pojawia się Google Ads i Facebook! Z pomocą kampanii SEM możemy bez czekania pozyskiwać Klientów i zająć się zdobywaniem zasięgu, dostosowując idealne rozwiązania dla danej sytuacji każdej firmy.

Pozycjonowanie strony to przede wszystkim poprawa widoczności strony/sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, czyli tych, które pokazują się bezpośrednio pod płatnymi reklamami (Google Ads). Dobrze prowadzone pozycjonowanie sklepów internetowych, podobnie jak i pozycjonowanie stron internetowych Nysa, jest powiązane z coraz większymi kosztami i poświęcaniem na to czasu, ale co najważniejsze trzeba to robić rozsądnie. Posiadamy swoje, wypracowane latami, standardy, które pozwalają osiągnąć sukces naszym Klientom. Pora zająć się również Twoim biznesem, a kto zrobi to lepiej niż my?

Pozycjonowanie stron Nysa najlepiej działa w parze z Google Ads! Z naszego doświadczenia jasno wynika, że takie połączenie jest wręcz perfekcyjne przy działaniach reklamowych online. Początkowo trafiamy do użytkowników z pomocą Google Ads, następnie, gdy strona zaczyna pojawiać się w naturalnych wynikach wyszukiwania, stopniowo możemy zmniejszać wydatki na kampanie Google Ads Nysa. Dzięki temu potencjalni Klienci, którzy zostali pozyskani z pozycjonowania, dostają dodatkowy, efektywny przekaz reklamowy praktycznie w każdym miejscu w internecie. Ruch się zwiększa – każdy jest zadowolony (oczywiście oprócz konkurencji).

Chcesz dowiedzieć się, jak oblicza się cenę za pozycjonowanie w Nysie? Aby dokładnie to sprawdzić, trzeba wziąć pod uwagę trzy zmienne – frazy kluczowe, naszą konkurencję oraz to, jak szybko chcesz zobaczyć efekty pozycjonowania. Po pierwszej konsultacji i rozpoczęciu działań wybieramy więcej słów kluczowych, po to, aby dobrać te, które staną się najefektywniejsze i takie, które posiadają największe prawdopodobieństwo szybszego zysku dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie lokalne jest najlepszym rozwiązaniem dla Klientów, którzy skupiają się na danym obszarze, np. miasto, powiat, województwo. W takiej sytuacji wszystkie działania są nakierowane na wskazany obszar. Dlatego też namawiamy naszych Klientów, aby zdecydowali się na lokalne pozycjonowanie stron. Mając firmę o zasięgu lokalnym np.: pub, warsztat samochodowy, stomatologię, salon kosmetyczny możesz dotrzeć do grupy potencjalnych Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług Twojej firmy. Proces pozycjonowania, usługi pozycjonowania lokalnego także perfekcyjnie sprawdzą w formie lokalnego SEO. Jednym z kluczowych działań jest pokazanie się w SERPach przez dopasowanie odpowiednich treści. Założymy dla Twojej firmy również odpowiednio przygotowane konto Google Moja Firma. Kluczowe jest poprawa widoczności strony internetowej pod kątem interesującej Cię grupy docelowej i zwiększenie liczby konwersji. Dopełnieniem kampanii pozycjonowania lokalnego jest płatna reklama w Google Ads (poprzednio Google AdWords), dzięki możliwości dokładnego wyszczególnienia zasięgu wyświetlania reklam regionalnie np. wykluczenie Nysy i sprawniejszemu pokazanie się w wynikach wyszukiwarki Google przed konkurencją. Gdy pokazujemy się na wybrane słowa kluczowe (np. w przypadku agencji marketingowej słowo kluczowe to pozycjonowanie Nysa), z pewnością zdobędziemy zwrot z kampanii.