Strony internetowe Bielsko-Biała ⇒ budowa stron WWW ☆⇐
 

Strony internetowe Bielsko-Biała


Najwyższa pora na nową lub pierwszą wizytówkę Twojej firmy w Internecie?Współpracuj z naszym zespołem. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie dopięliśmy już wiele projektów stron internetowych dla klientów z całej Polski, a nawet z Europy.
Koszt standardowej strony WWW to 1700zł netto. Wrażenie na klientach? Bezcenne! :)Najwyższa pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w sieci?


Współpracuj z M16.pl. Pracujemy na Śląsku, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów stron dla kontrahentów z całej Polski, a nawet z Europy.
Koszt standardowej strony WWW to 1700zł netto. Podziw klientów? Niezapomniane! :)parallax background
 

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dla stron internetowych

Ile kosztuje budowa WWW|strona WWW} w Bielsku-Białej?

Koszt strony internetowej zależy od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Bazowa kwota za stronę to 1700 zł netto. Cena zawiera nowoczesną, responsywną, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetnym wyglądem.
Zapytaj o wycenę -> Wycena budowy strony internetowej

Nie mam adresu strony, ani serwera, co zrobić?

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domeny na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę, sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami wszystko można zrobić w jednym miejscu.

Czy strona będzie otwierać się na telefonach?

Przed oddaniem gotowego serwisu testujemy jej działaniach na telefonach i tabletach, dzięki czemu najważniejsza aktualnie grupa docelowa będzie mogła w pełni korzystać z nowego serwisu.

Czy mogę rozbić płatność na raty?

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie raty, przed podjęciem prac i po oddaniu strony (50/50), ale na życzenie możemy rozbić kwotę nawet na 12-cie miesięcy.


Accounts

Free Trial

Storage

Sub-domains

Sub-domains

Your Text

Your Text

Your Text

Your Text

ILOŚĆ PODSTRON

FORMULARZ KONTAKTOWY

RESPONSYWNOŚĆ

CMS (EDYTOR TREŚCI)

PRZYGOTOWANIE PIERWSZEJ KAMPANII GOOGLE ADS

DOSTOSOWANIE DO RODO

OPTYMALIZACJA DO SEO

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI RATALNEJ

950 zł

NETTO

1 (onepage)

3 miesiące

1700 zł

NETTO

do 8

6 miesięcy

2500 zł

NETTO

do 25

9 miesięcy


950 zł netto
1700 zł netto
2500 zł netto
Ilość podstron
1 (onepage)
do 8
do 25
Formularz kontaktowy
Responsywność
Bezpłatne wsparcie techniczne
3 miesięcy
6 miesięcy
9 miesięcy
CMS
Przygotowanie pierwszej kampanii Google Ads
Dostosowanie do RODO
Optymalizacja do seo
Możliwość płatności ratalnej
 • Dobry i co najważniejsze szybki kontakt telefoniczny jak i mailowy, firma podejmuje się różnych wyzwań nie tylko z zakresu branży internetowej (kubki, plakaty, ulotki, pieczątki itp.). Proponują konkretne rozwiązania oraz sposoby realizacji, dokładność co do najmniejszych szczegółów. Wysoka jakość produktów, godna polecenia cena jak i szybkość realizacji zamówień. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz i polecam
  Jakub Pysz
  IF Infernal
 • Polecam w 100%. Agencja wykazała się sporą cierpliwością - testowała różne rozwiązania, podsuwała pomysły i praktycznie zawsze była pod telefonem. Podziękowania należą się zwłaszcza Pani Izie, która znosiła wiele telefonów i maili:)
  Wirginia Drabek-Szuba
  LOXA
 • Mega profesjonalne podejście do klienta, idealne wykonanie strony, firmowego logo,wizytówek, a dzięki możliwości wyboru PAKIETÓW, ogromna oszczędność. Lepiej trafić nie można.
  Łukasz Hampel
  Eu-Dent
 • Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.
  Willa Martini

Strony WWW to nasza specjalność,
sprawdź ostatnie realizacje i skontaktuj się prędko!

3(4)3(4)

Kto będzie pracował na Twoją nową stroną internetową


 Zaufali nam

Masz jeszcze jakieś pytanie?

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Bezpłatna wycena!

Skoro jesteś już w tym miejscu i wiesz że potrzebujesz wsparcia w świecie marketingu internetowego, napisz do nas bezpośrednie zapytanie o wycenę!


2(6)2(6)

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24 godzin, ale może się zdarzyć, że będziemy potrzebować dwóch dni roboczych na odpowiedź

Ostatnia aktualizacja

[Głosów:0    Średnia:0/5]