Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sokołów Podlaski

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Sokołowa Podlaskiego, która zajmuje się budową serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Responsywna strona www to dobry sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Sokołów Podlaski

Strony internetowe
Sokołów Podlaski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Sokołowa Podlaskiego i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Sokołowa Podlaskiego

Tworzenie serwisów internetowych Sokołów Podlaski to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć profesjonalną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Sokołów Podlaski

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy skuteczne strony internetowe Sokołów Podlaski, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Sokołów Podlaski

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Sokołów Podlaski tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Sokołów Podlaski dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Sokołów Podlaski

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, więc już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle istotna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna projektujemy strony, które są proste w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami