Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Szczucin

Szukasz firmy z Szczucina, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Innowacyjna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Szczucin

Strony internetowe
Szczucin

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Szczucina i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Szczucina

Projektowanie serwisów internetowych Szczucin to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy zaprojektować intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania treści.

Projektowanie stron Szczucin

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Szczucin, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Szczucin

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Szczucin tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Szczucin dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Szczucin

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna budujemy strony, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami