Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kraków

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Krakowa, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Kraków

Strony internetowe
Kraków

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Krakowa i okolic. Skontaktuj się z nami — zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Krakowa

Tworzenie serwisów internetowych Kraków to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Kraków

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie czerpał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Kraków, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Kraków

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Kraków tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Kraków dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Kraków

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, stąd już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych błędów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa tworzymy serwisy, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami