Strony internetowe

Tworzymy strony zgodne z naturą


  • responsywne strony
    na Wordpressie

  • Twoje pomysły + nasze doświadczenie

  • spójny i przejrzysty
    wygląd

Obecnie strona internetowa to główny filar w promocji Twojej firmy.
Nie ma znaczenia, czy prowadzisz wielkie przedsiębiorstwo, czy lokalny biznes.
Twoi Klienci szukają Cię w sieci.
Chcą dowiedzieć się czegoś więcej o Twoich usługach, chcą wiedzieć, w jakich godzinach pracujesz lub wyszukać Twoją lokalizację.

DAJ SIĘ ZNALEŹĆ Klientom w pasku Google i zwiększ rozpoznawalność swojej marki.
parallax background

Jaki jest koszt strony internetowej?


standard

2700 zł netto


z rozbiciem na dwie płatnoścido 8 podstron


spersonalizowana


responsywna


prosty system zarządzania treścią dla Klienta


spójna identyfikacja wizualna całej strony


klasyczna galeria zdjęć


standardowy formularz kontaktowy oraz mapka Google


dodatki

+ X zł netto


*każda z poniższych funkcji
wyceniana jest dodatkowo


większa ilość podstron


wersje językowe


dedykowane grafiki


sesja zdjęciowa


przygotowanie treści


RODO & SSL


niestandardowe funkcje


W 2021r. stworzyliśmy kilkadziesiąt stron internetowych.
Średni koszt za jedną stronę wyniósł 2850 zł netto.

Chcesz wiedzieć jak się prezentują?

Opinie naszych KlientówDziekuje pieknie za stworzenie profesjonalnej i pieknej strony internetowej! Bardzo kreatywny, pomocny team oraz indywidualne podejscie do klienta, bezproblemowy staly i mily kontakt. Jednym slowem SZTOS:) Pani Izabelo - uklony :) polecam!


Lash Architect


Nasza strona internetowa powstała w szybkim tempie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Stały kontakt telefoniczny i mailowy pozwolił na dopracowanie strony od ogólnego zarysu po drobne szczegóły. Pozostałe pytania i kwestie niejasne zostały omówione na prezentacji z prowadzenia witryny. Szczerze polecamy.


Willa Martini

Co potrzebujemy
od Ciebie?


Chociaż jednego spotkania, abyśmy mogli się poznać i omówić wszelkie szczegóły Twojej nowej strony internetowej. Jesteś z drugiego końca Polski? Nie ma problemu, dogadamy się również przez e-mail.


Zapytamy o:
ofertę Twojej firmy,
opisy do poszczególnych elementów (czy będą przygotowane przez Ciebie, czy przez naszego Copywritera),
ilość podstron,
funkcjonalności na jakich Ci zależy,
strony konkurencji,
strony, które Ci się podobają,
profil firmowy na social media.

Bez poznania tych kilku punktów, nie będziemy w stanie podać Ci dokładnej wyceny za stronę internetową.
Jeżeli znasz już odpowiedzi na te pytania, to kliknij przycisk poniżej, a przygotujemy dla Ciebie kosztorys wraz z terminem realizacji - najszybciej jak to jest możliwe.

FAQ

Najczęściej pojawiające się pytania Klientów wraz z odpowiedziami
1Kto odpowiada za dodawanie podstron?
Tworzenie stron internetowych to nie wszystko co oferujemy. Takie działania jak dodanie ustalonej wcześniej ilości podstron zawsze leży po naszej stronie, łącznie z przygotowaniem odpowiednich widoków, żeby wyglądało to ładnie, przejrzyście i czytelnie, w końcu będzie to wizytówka Twojej firmy. Zdajemy sobie sprawę z ważnej funkcji identyfikacji wizualnej stron www. Jeśli będą pojawiać się podstrony jeszcze podczas budowy serwisu lub po jego oddaniu, tak samo możemy je dodać (umowa na budowę strony internetowej zawiera do 5 godzin prac dodatkowych). Tak samo klient może zrobić to we własnym zakresie. Platforma WordPress jest bardzo łatwa w obsłudze, każda strona www może być wykonana intuicyjnie, przez osobę niemającą większego doświadczenia w takich pracach. Jednak zawsze chętnie służymy pomocą przy każdego rodzaju stronach interetowych.
2Kto wprowadza zmiany na stronie/edytuje stronę?
Nasza firma to nie kreator stron www, wszystko robimy sami, z pełnym wsparciem techniczny. Jeśli pozostały dostępne godziny w planie supportowym to my możemy zmieniać zawartość strony według zaleceń. Zmiany na twojej stronie internetowej mogą być wdrażane w ramach naszego pakietu. W przypadku oddania strony na serwer zewnętrzny lub niezdecydowania się na wsparcie techniczne dalsze edycje strony są po stronie klienta. W ofercie mamy dodatkową opcję działań jednorazowych, wtedy zlecenie jest indywidualnie wyceniane. Projektujemy strony internetowe i w trakcie trwania umowy, na życzenie klienta, wprowadzany zmiany.
3Jak odpowiednio zareklamować stronę?
Samo stworzenie strony internetowej to nie wszystko. Każda strona www potrzebuje reklamy. Jeśli już decyduje się wydać pieniądze na stronę internetową, to warto by ta dotarła do nowych klientów, inaczej szkoda marnować budżet na jej budowę. Najlepiej w takim przypadku powinna sprawdzić się kampania SEM, którą obujemy kompleksowe dziania reklamowe witryny internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z podstroną dotyczącą kampanii SEM. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową, a także odpowiednio ją wypromować. Działamy nie tylko pod kątem seo, również przygotowujemy materiały reklamowe, organizujemy sesje fotograficzne na wysokim poziomie - dbamy o dobry wizerunek firm. Pozycjonowanie stron internetowych sprawdza się zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji!
4Jak długo mogę liczyć na wasze wsparcie?
Naszym klientom oferujemy wsparcie przez cały czas trwania umowy. Postawienie strony www to nie koniec naszej pracy. Jednak jeśli to ma dotyczyć jakiś czasochłonnych zajęć, dostępne godziny wykorzystujemy w ramach puli wsparcia technicznego lub liczby wynikającej z umowy stworzenia strony www. W przypadku wykupienia supportu, każda strona www może liczyć na nasze wsparcie przez cały okres trwania pakietu.
5Czy płatność może zostać rozbita na raty?
Standardowo płatność za stronę jest rozbijana na dwie raty 50/50. Pierwsza część płacona jest przed rozpoczęciem prac przy stronach internetowych, druga i ostatnia rata po oddaniu strony. Na życzenie klienta możemy rozbić kwotę na 12-cie miesięcy.
6Tworzenie stron internetowych a SEO
Interesuje Cię tworzenie stron www? Jeżeli tak, to nic dziwnego, dobrze wykonana strona www jest podstawą reklamy w Internecie. Ważne jest to aby Twoja strona pojawiała się w wynikach wyszukiwania google. Z jej pomocą nasza identyfikacja wizualna w sieci ulegnie znacznej poprawie. Natomiast każdy serwis internetowy, strony internetowe (tak samo sklep internetowy), aby być wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy Google Ads (dawniej Google Adwords). Rozwiązań na wypromowanie strony www jest oczywiście sporo, najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej strony internetowej! Projektowanie stron internetowych musimy zacząć od dokładnego sprawdzenia działań konkurencji, przez co unikniemy najczęstszych błędów, które są stoją na przeszkodzie pozycjonowaniu stron internetowych. Jako agencja reklamowa tworzymy strony, które są proste w obsłudze, strony dostosowane do urządzeń mobilnych, a działania reklamowe zaangażują użytkowników do kontaktu. Tworząc stronę internetową w ten sposób, usługa projektowanie stron internetowych jest czystą przyjemnością a internetowe pozycjonowanie ekspresowo przyniesie pożądane efekty :) Projektujemy strony internetowe dla każdego klienta!
7Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak potrzebne?
Marketing internetowy ma bardzo szeroki zakres, nie tylko projektowanie stron internetowych. Równie ważne jest to, aby witryna dotarła do jak największej liczby odbiorców. Tu o wysoką pozycję strony dba nasz dział SEO. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce, jeżeli Twoja strona znajdzie się wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania - z całą pewnością przyciągniesz uwagę nowych klientów. Strony internetowe trzeba na bieżąco kontrolować. Do monitorowania pozycji wykorzystujemy najlepsze narzędzia np. Google Analytics, które pokazuje jak każdego dnia jak zmienia się wysokość pozycji w wyszukiwarce Twojej witryny. Google Analytics jest bardzo obszernym narzędziem, które z pewnością ułatwia reklamę osobom stawiającym na marketing internetowy. Na efekty pozycjonowania stron wpływa bardzo dużo czynników, bardzo istotnym jest optymalizacja SEO. Tworzymy strony www dopasowane do wyszukiwarek. Pozycjonowanie jest o wiele łatwiejsze prostsze, gdy strona spełnia każdy z wymogów Google. Z tego powodu tworzenie stron warto skonsultować z agencją marketingową i podarować Twojej stronie to co najlepsze!
8Czy strona będzie dopasowana do telefonów?
Tworzymy responsywne strony internetowe. Każdorazowo przed oddaniem gotowej strony www przeprowadzamy testy jej działania na telefonach i tabletach, dzięki czemu najważniejsza aktualnie grupa docelowa będzie mogła w pełni korzystać z nowego serwisu. Nie musisz bać się o wygląd i funkcjonalność Twojej strony internetowej na urządzeniach mobilnych.
9Tworzycie również sklepy internetowe?
Tak! Sklepy internetowe to także nasza specjalność. Po dokładną specyfikacje prac i wycenę zapraszamy do specjalnego działu, w którym opisane jest tworzenie sklepu internetowego. Trzeba pamiętać, że inaczej wygląda to ile kosztuje strona internetowa i sklepy internetowe.
10Ile trwa tworzenie stron internetowych?
Jeżeli planujesz stworzyć własną stronę internetową napisz do nas jak najszybciej. Gdy otrzymamy od Ciebie wszystkie niezbędne informacje, pomysły, próbki elementów graficznych, logo, zabieramy się za tworzenie stron internetowych! Samo projektowanie strony internetowej to nie wszystko, w grę wchodzą poprawki, zmiany, dodawanie nowych podstron, proces jakim jest budowa strony internetowej może być nie raz bardzo skomplikowany. Napisz do nas, a na pewno oszacujemy czas takich prac.