Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Nowy Wiśnicz

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Nowego Wiśnicza, która zajmuje się tworzeniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nas! Responsywna strona internetowa to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Nowy Wiśnicz

Strony internetowe
Nowy Wiśnicz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Nowego Wiśnicza i okolic. Wyślij do nas zapytanie — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Nowego Wiśnicza

Projektowanie stron www Nowy Wiśnicz to nieszablonowa praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy wykonać przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Nowy Wiśnicz

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (albo sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Nowy Wiśnicz, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Nowy Wiśnicz

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Nowy Wiśnicz tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Nowy Wiśnicz dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Nowy Wiśnicz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, więc już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa tworzymy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami