Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Nowy Wiśnicz

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów platform dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Nowy Wiśnicz

Sklepy internetowe
Nowy Wiśnicz

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim wymagane są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista artykułów, galeria zdjęć i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Zwykle cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Nowym Wiśniczu

logo wordpress

W przypadku sklepów oferujących maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności lub też form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy najlepsze rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny moduł, który pozwala na łatwą edycję nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Nowy Wiśnicz

Sklep www dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu online to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep online wymaga współpracy naszej agencji z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie projektu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie sklepu online oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy internetowe pozwalają na swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Nowy Wiśnicz

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Nowym Wiśniczu Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z responsywnym portalem do sprzedaży!

Budowa sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek sklepów online nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż pozostałe firmy, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Sprawdź naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Nowym Wiśniczu

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia widoczność Twojego sklepu www.

sklepy Nowy Wiśnicz

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala też na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich potrzeb.

sklepy www Nowy Wiśnicz

dostępność 24h/7

Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może przeczytać więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w wolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Nowy Wiśnicz

komfort Klientów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą składać zamówienia w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Praktyczne porady dla Klientów z Nowego Wiśnicza i okolic

  • formy dostawy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie możesz oczekiwać responsywnego serwisu sprzedażowego, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Nowy Wiśnicz, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz specyfiki konkretnego rynku. Po pierwsze należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Nowy Wiśnicz” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Czemu sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu witryny sprzedażowej Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Nowy Wiśnicz

Tworzymy łatwe w obsłudze sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były proste do sprawdzenia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami