Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Limanowa

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep online gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu online zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już bardzo dużo projektów sklepów dla Klientów z całego kraju, a także z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojego biznesu w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Limanowa

Sklepy internetowe
Limanowa

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy przygotować za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu internetowego zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zwykle cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Intuicyjne systemy sklepów online w Limanowej

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, metod płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia prostą edycję nawet w przypadku różnych serii produktów.

sklepy internetowe Limanowa

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Projektowanie sklepu www to skomplikowany proces. Nowoczesny sklep www wymaga współpracy naszych pracowników z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Stworzenie layoutu sklepu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i wprowadzeniu produktów następuje testowanie serwisu do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przesyłamy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek zmian konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www umożliwiają swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Limanowa

Sklepy internetowe — istotne informacje

W Limanowej Twoja konkurencja z pewnością przeznacza środki na jakość odnowienie czy też projektowanie serwisów online, a jeżeli dalej tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wymagań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy docelowej. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych Klientów. Sprawdź, jakie to banalnie proste z innowacyjnym sklepem e-commerce!

Tworzenie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do skorzystania z naszego sklepu. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż pozostałe firmy, to z pewnością zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię ekspresowe efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Limanowej

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Limanowa

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Limanowa

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Limanowa

wygoda konsumentów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Limanowej i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Limanowa, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz dokładny budżet ustalany jest indywidualnie w zależności od obszaru działania i specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Limanowa” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać nowych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i komfortowa w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma również dobry wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów internetowych Limanowa

Tworzymy intuicyjne witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, ale możemy zaproponować też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Zapewniamy, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami