ᐅ Sklepy internetowe Nowy Sącz ❤ projektowanie sklepów e-commerce ⇐
parallax background

Sklepy internetowe Nowy Sącz


Czas na nową lub pierwszą wizytówkę Twojego biznesu w sieci?

Współpracuj z naszym zespołem. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrobiliśmy już wiele projektów serwisów internetowych dla kontrahentów z całej Polski, ale również z Europy.
Koszt podstawowego sklepu to 2500 zł netto. Wrażenia klientów? Niezapomniane! :)


Odezwij się do nas!

Projektowanie sklepów WWW to nasza specjalność, sprawdź ostatnio wykonane realizacje i skontaktuj się czym prędzej!

Odezwij się do nas!


FAQ

1Ile kosztuje budowa w Nowym Sączu?
Cena sklepu internetowego jest uzależniony od skomplikowania struktury i dodatkowych funkcjonalności. Podstawowa kwota za sklep online to cena 2 500 zł netto. W tej cenie otrzymasz nowoczesny, responsywny, z panelem zarządzania treścią (CMS) i świetny wygląd .
Zapytaj o wycenę -> klik
2Czy sklep online jest konieczny?
Obecnie sklepy WWW to główne źródło w którym zdobędziesz klientów. W Nowym Sączu Twoja konkurencja nie śpi i na pewno inwestuje w aktualizację lub budowę sklepu, jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej najwyższa pora ich dogonić i wyprzedzić. :) Zaprezentuj się z najlepszej strony!
3Nowy Sącz jest daleko od Czechowic
Daleko to jest Bułgaria, a dla klientów z Bułgarii również robiliśmy strony i sklepy www:) Dzisiaj wystarczy dobry Internet i skrzynka e-mail - telefon, żeby wszystko załatwić, co oszczędza czas obu stronom i usprawnia pracę. Po co zamykać swoje poszukiwania w Lublinie, skoro my jesteśmy również do dyspozycji? :)
4Kto pomoże mi później ze sklepem?
My! Po oddaniu gotowego serwisu dajemy 6 miesięczną gwarancję działania, 5 godzin poprawek programistycznych lub copywriterskich oraz po zakończeniu tego okresu możliwość wykupienia planu supportowego (wsparcia technicznego). Nie przyjedziemy do Lublina (chyba że sytuacja faktycznie będzie tego wymagać), ale zdalnie rozwiążemy każdy problem.
5Pozycjonowanie i reklama
Nawet najbardziej użyteczny sklep bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwoli pokazać się potencjalnym klientom. Inwestowanie w sklep online bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nie opłacalne. Pozycjonujemy w Nowym Sączu, więc nie będzie żadnego problemu! Dla klientów bardziej zajętych mamy również usługę kompleksowej obsługi marketingowej - SEM

Pokaż pełną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych

Powiązane strony:

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja