Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdej lokalizacji, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie platformy do sprzedaży zostaw nam i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów serwisów dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle

Sklepy internetowe
Kędzierzyn-Koźle

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od stopnia jego rozbudowania. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Kędzierzynie Koźlu

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do wybranych funkcji, sposobu płatności lub też form wysyłki.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To nowoczesny system, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle

Sklep www dostosowany do Twoich oczekiwań

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem oczekiwań Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu oraz dodaniu produktów czas na testowanie platformy sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy etap realizacji omawiamy z Klientem. Stworzone przez naszą agencję sklepy internetowe umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Kędzierzynie Koźlu Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach wyszukiwania Google. Zaprezentuj się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy profesjonalne sklepy www zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google, dopasowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to proste z nowoczesnym sklepem online!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Rynek e-commerce nieustannie rośnie, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep www musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w Google. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz błyskawicznych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Kędzierzynie Koźlu

dotarcie do większego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Kędzierzyn-Koźle

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Kędzierzyn-Koźle

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Kędzierzyn-Koźle

komfort konsumentów

Sklep internetowy pozwala na zakupy bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się przyjemne i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Kędzierzyna Koźla i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, na przykład Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie internetowym, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu www to koszt co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić potrzebne zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Kędzierzyn-Koźle, ale też zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Średni koszt pozycjonowania zaczyna się od 2000 zł netto, lecz dokładny budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu oraz specyfiki konkretnej branży. Przede wszystkim należy skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Kędzierzyn-Koźle” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest łatwa i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma również pozytywny wpływ na SEO. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po zbudowaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, aktualizować content, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie mieć fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Kędzierzyn-Koźle

Budujemy proste w edycji sklepy z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy internetowe zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie potrzebne dane były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast możemy zaproponować też możliwość wykupienia pakietu hostingowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami