Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kędzierzyn-Koźle

Szukasz agencji z Kędzierzyna Koźla, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Responsywna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Kędzierzyn-Koźle

Strony internetowe
Kędzierzyn-Koźle

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na wzrost zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Kędzierzyna Koźla i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Kędzierzyna Koźla

Projektowanie serwisów www Kędzierzyn-Koźle to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać intuicyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Kędzierzyn-Koźle

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie czerpał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Kędzierzyn-Koźle, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Kędzierzyn-Koźle

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć oryginalną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Kędzierzyn-Koźle tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Kędzierzyn-Koźle

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami