Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Stary Sącz

Szukasz firmy z Starego Sącza, która projektuje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Stary Sącz

Strony internetowe
Stary Sącz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Starego Sącza i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Starego Sącza

Tworzenie serwisów www Stary Sącz to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Stary Sącz

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu serwisów www będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy www to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Stary Sącz, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Stary Sącz

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Stary Sącz tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Stary Sącz dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Stary Sącz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest wiele, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną świetnie dopasowaną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami