Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Piwniczna-Zdrój

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Piwcznej-Zdroju, która zajmuje się budową stron www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Piwniczna-Zdrój

Strony internetowe
Piwniczna-Zdrój

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Piwcznej-Zdroju i okolic. Zapraszamy do współpracy — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich wymagań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Piwcznej-Zdroju

Tworzenie serwisów internetowych Piwniczna-Zdrój to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy zaprojektować innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Piwniczna-Zdrój

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Piwniczna-Zdrój, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Piwniczna-Zdrój

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Piwniczna-Zdrój tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja interaktywna projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami