Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go potrzebują. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry początek. Zbudowanie platformy sprzedażowej zleć doświadczonym osobom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów stron dla Przedsiębiorców z całego kraju, a także z Europy.

Pora na pojawienie się Twojej firmy w przestrzeni internetowej!

sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój

Sklepy internetowe
Piwniczna-Zdrój

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze wymagane są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Konieczne są także: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależny jest od stopnia jego rozbudowania. Zazwyczaj cały proces trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Sprawdzone systemy sklepów online w Piwnicznej-Zdrój

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie do 500 produktów sklepy budujemy z pomocą wtyczki WooCommerce. Edycja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu bez problemu można dostosować do konkretnych funkcji, sposobu płatności czy opcji wysyłki.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to zalecamy wybór PrestaShop. To intuicyjny moduł, który umożliwia szybką edycję nawet w przypadku wielu serii produktów.

sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój

Sklep www dostosowany do Twoich wymagań

Tworzenie sklepu internetowego to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep internetowy wymaga kooperacji. Stworzenie projektu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji oraz dodaniu produktów następuje testowanie platformy sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. Standardowo dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować kolejne. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy online umożliwiają swobodne korzystanie na komputerze lub laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Piwniczna-Zdrój

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Piwnicznej-Zdrój Twoja konkurencja z pewnością inwestuje w jakość odnowienie czy też tworzenie sklepów e-commerce, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Zaprezentuj się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zoptymalizowane pod kątem UX, dopasowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb wybranej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Zobacz, jakie to proste z funkcjonalnym serwisem do sprzedaży!

Projektowanie sklepów internetowych to nie wszystko

Handel w internecie nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zoptymalizowany i spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeśli Twój sklep e-commerce będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Nie chcesz czekać i oczekujesz natychmiastowych efektów? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Piwnicznej-Zdrój

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki obecności Twojego sklepu w wyszukiwarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych odbiorców, co może prowadzić do wyższej sprzedaży. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie lepszych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Piwniczna-Zdrój

usprawnienie procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich oczekiwań.

sklepy www Piwniczna-Zdrój

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w dowolnej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Piwniczna-Zdrój

komfort Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i intuicyjnym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i szybkie. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Praktyczne porady dla Klientów z Piwcznej-Zdroju i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, przykładowo Freshmail.


To jedynie przykładowe możliwe integracje. Jeżeli chcesz podpiąć inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Piwniczna-Zdrój, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak dokładny budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od zasięgu i specyfiki konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Piwniczna-Zdrój” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających wybranych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Witryna, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach mobilnych – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma także pozytywny wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w Google.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – w błyskawicznym tempie liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny sprzedażowej Klient dostaje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł samodzielnie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, monitorować zamówienia i analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu dokonywać zmian, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich potrzeb i oczekiwań rynku.

Wsparcie techniczne dla sklepów online Piwniczna-Zdrój

Budujemy łatwe w obsłudze witryny z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z dostawcami lub hurtownią tak, aby wszystkie istotne informacje były w jednym miejscu.

Jeżeli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia planu supportowego. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdy problem.

Skontaktuj się z nami