Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Legnica

Nawet jeżeli posiadasz najlepszy produkt na świecie, musisz wiedzieć jak przekonać do niego odbiorców. Sklep internetowy gwarantuje Ci możliwość dotarcia do Klientów z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Komfort składania zamówień bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy sprzedażowej zostaw nam i ciesz się rozwijającym się biznesem.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy ze Śląska, ale odległość nie ma dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie zrealizowaliśmy już bardzo dużo projektów platform dla Przedsiębiorców z całego kraju, a nawet z Europy.

Pora na nową wizytówkę Twojego biznesu w Internecie!

sklepy internetowe Legnica

Sklepy internetowe
Legnica

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Przede wszystkim potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie stworzyć. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji oraz liczby produktów. Standardowo cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Legnicy

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy budujemy na WooCommerce. Integracja za pośrednictwem tego systemu jest bardzo prosta. Witrynę do sprzedaży tego typu bez problemu można dopasować do wybranych funkcji, sposobu płatności czy form dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to zalecamy sprawdzone rozwiązanie, jakim jest PrestaShop. To intuicyjny system, który pozwala na szybką obsługę nawet w przypadku różnych kategorii produktowych.

sklepy internetowe Legnica

Sklep online dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Budowanie sklepu internetowego to proces złożony. Idealnie dopasowany sklep online wymaga współpracy naszych specjalistów z osobą odpowiedzialną za pracę na sklepie. Wykonanie projektu witryny poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży oraz dopasowaniem najlepszego rozwiązania.
Po stworzeniu projektu i dodaniu produktów czas na testowanie witryny do sprzedaży oraz końcowe wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na portal 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak opublikować pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań konsultujemy z Klientem. Wykonane przez naszą agencję sklepy www pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Legnica

Sklepy internetowe — co musisz wiedzieć

W Legnicy konkurencyjna firma pewnie przeznacza środki na jakość swoich sklepów www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by znaleźć się tuż przed nimi w wynikach organicznych. Przedstaw się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy profesjonalne sklepy internetowe opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb określonej grupy docelowej. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do nowych Klientów. Sprawdź, jakie to łatwe z dedykowanym sklepem internetowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Rynek e-commerce jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Działania SEO wpływają na wysokość pozycji w wyszukiwarce. Jeżeli Twój sklep internetowy będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep online — co zyskasz?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Legnicy

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz możliwość na dotarcie do nowych potencjalnych Klientów, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania, co zwiększa widoczność Twojego sklepu internetowego.

sklepy Legnica

automatyzacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – dodatkowe funkcjonalności mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a nawet odpowiadać na wiadomości. Mechanizacja procesów pozwala również na lepsze zarządzanie stanem magazynowym i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Legnica

dostępność 24h na dobę

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności przez całą dobę, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o Twojej ofercie, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Legnica

komfort konsumentów

Sklep internetowy umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Dodatkowo możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Legnicy i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności internetowych: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • platformy zewnętrzne, na przykład Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie www, to daj nam znać.

Stworzenie sklepu www to cena co najmniej 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na prostym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić dowolne poprawki, na przykład w treści. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny design stron internetowych Legnica, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, lecz szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie w zależności od zasięgu oraz specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Legnica” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep internetowy potrzebują szczegółowej analizy, by spełniały wytyczne Google i w kolejnych miesiącach dobrze się pozycjonowały.

Strona, która działa prawidłowo na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i wygodna w użytkowaniu. Dzięki temu Klienci są bardziej zadowoleni z zakupów i z wielką chęcią wracają do sklepu.  Responsywność witryny ma też pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w Google.

Dlaczego powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – w ekspresowym tempie liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu sklepu internetowego Klient dostaje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest kluczowy, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, wprowadzać zmiany w produktach, zmieniać treści, monitorować zamówienia oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo łatwa i intuicyjna. Tworzymy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, dlatego panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo wprowadzać zmiany, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów internetowych Legnica

Tworzymy proste w obsłudze portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo projektujemy sklepy online zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne dane były proste do sprawdzenia.

Jeśli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy też możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami