Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Świnoujście

Nawet jeżeli masz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak przekonać do niego Klientów. Sklep e-commerce gwarantuje Ci możliwość dotarcia do osób z dowolnego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez ruszania się z domu sprawia, że coraz więcej osób robi zakupy tylko przez Internet. Zadbaj o dobry start. Zbudowanie platformy do sprzedaży zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę. Jesteśmy ze Śląska, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów sklepów dla Klientów z całej Polski, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w sieci!

sklepy internetowe Świnoujście

Sklepy internetowe
Świnoujście

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje o Twojej firmie oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie wykonać. Konieczne są także: lista produktów, zdjęcia i ceny oraz sekcja “o nas”, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy wykonać za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależny jest od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby artykułów. Przeważnie cały proces trwa średnio miesiąc, w przypadku gdy Klient przekaże nam na czas wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Świnoujściu

logo wordpress

W przypadku firm mających w swojej ofercie maksymalnie 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego rozwiązania jest bardzo intuicyjna. Witrynę do sprzedaży tego typu prosto można dopasować do wybranych funkcji, metod płatności lub też opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli Twoja oferta zawiera więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To intuicyjny system, który umożliwia prostą obsługę nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Świnoujście

Sklep www dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu online to skomplikowany proces. Funkcjonalny sklep internetowy wymaga kooperacji. Wykonanie layoutu portalu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się z tematyką branży czy też dopasowaniem optymalnego rozwiązania.
Po stworzeniu layoutu i wprowadzeniu produktów czas na testowanie serwisu sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Zbudowane przez nas sklepy online pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze lub laptopie, jak i na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Świnoujście

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Świnoujściu Twoja konkurencja pewnie przeznacza środki na jakość odnowienie albo tworzenie witryn www, a jeżeli nadal tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższa pora, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i rozpocznij współpracę z specjalistami! Od lat tworzymy responsywne sklepy www opracowane pod kątem wyszukiwarki Google, dostosowane do wyobrażeń Klienta i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Rozpocznij z nami współpracę i docieraj do nowych odbiorców. Sprawdź, jakie to banalnie proste z nowoczesnym sklepem e-commerce!

Tworzenie sklepów online to nie wszystko

Rynek e-commerce jest bardzo wymagający, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zachęcić Klienta do zakupu konkretnego produktu. Twój sklep www musi być dobrze zoptymalizowany oraz spełniać wytyczne Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to na pewno zyskasz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię błyskawiczne efekty? Zobacz naszą ofertę prowadzenia reklam Google Ads.

Sklep online — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Świnoujściu

dotarcie do nowego grona Klientów

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Dodatkowo optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu www.

sklepy Świnoujście

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas potrzebny na zarządzanie sklepem – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala też na lepsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co sprawia, żę możesz dopasowywać swoją ofertę do ich potrzeb.

sklepy www Świnoujście

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdym momencie może dowiedzieć się więcej o Twoich produktach. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa wygodę zakupów.

promocja sklepów www Świnoujście

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki przejrzystym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie www stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do sklepu sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Świnoujścia i okolic

  • dostawcy: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • metody płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To jedynie niektóre z możliwych integracji. Jeśli chcesz podpiąć inne, które będą przydatne w Twoim sklepie www, to skontaktuj się z nami.

Samo stworzenie sklepu online to koszt minimum 4 500 zł netto. W tej kwocie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w obsłudze builderze, przez co możesz w każdej chwili z łatwością wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny widok stron internetowych Świnoujście, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na sprzedaż sklepu.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, jednak dokładny budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania oraz specyfiki konkretnej branży. Po pierwsze trzeba skupić się na wybraniu odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Świnoujście” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. To sprawia, że możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całego kraju szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep e-commerce potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wyszukiwarce Google.

Witryna, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i telefonach – jest intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Dzięki temu Klienci czerpią większą przyjemność z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w Google. Wyszukiwarki internetowe lubią strony, które są responsywne, co skutkuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego sklep internetowy powinien być responsywny? Odpowiedź jest prosta – szybko liczba Twoich zamówień może się zwiększyć.

Tak, po stworzeniu sklepu internetowego Klient otrzymuje dane dostępowe do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł we własnym zakresie zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze witryny z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd panel zarządzania jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i komfortowo aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dopasowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Świnoujście

Budujemy intuicyjne portale z modułem zarządzania treścią – CMS. Na dodatek budujemy sklepy online zgodne z zasadami RODO. Zintegrujemy panel zarządzania z kurierami albo hurtownią tak, aby wszystkie istotne dane były proste do znalezienia.

Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, która będzie wymagać naszej pomocy, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. W takim przypadku rozliczamy się w zależności od poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy także możliwość wykupienia stałego hostingu. Zapewniamy, że zdalnie rozwiążemy każdą usterkę.

Skontaktuj się z nami