Agencja Marketingowa M16.pl

Sklepy internetowe Opole

Nawet jeśli posiadasz najlepszy produkt świata, musisz wiedzieć jak go sprzedać. Sklep online umożliwia dotarcie do osób z każdego obszaru, właśnie wtedy, kiedy go szukają. Wygoda robienia zakupów bez wychodzenia z domu sprawia, że coraz więcej osób dokonuje zakupów tylko w internecie. Zadbaj o dobry początek. Stworzenie sklepu internetowego zleć specjalistom i ciesz się biznesem przynoszącym jeszcze większe przychody.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro znajduje się na Śląsku, ale dzielące kilometry nie mają dla nas znaczenia. Mailowo i telefonicznie wykonaliśmy już wiele projektów platform dla Przedsiębiorców z całej Polski, a nawet z Europy.

To najlepszy czas na nową wizytówkę Twojej firmy w Internecie!

sklepy internetowe Opole

Sklepy internetowe
Opole

Jaki jest koszt?

Koszt sklepu online rozpoczyna się od 4 500 zł netto. W tej kwocie dostaniesz sklep z możliwością łatwej edycji. Płatność za zbudowanie sklepu standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej witryny.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Po pierwsze potrzebne są podstawowe informacje dotyczące Twojego biznesu oraz logo, a jak nie masz, to możemy dla Ciebie takie zaprojektować. Istotne są również: lista artykułów, zdjęcia i ceny oraz opis firmy, polityka prywatności i regulamin sklepu, które możemy zrobić za Ciebie.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji sklepu online zależy w dużej mierze od rodzaju serwisu, dodatkowych funkcji i liczby produktów. Raczej cały proces trwa średnio miesiąc, pod warunkiem, że Klient dostarczy w terminie wszystkie potrzebne materiały.

Responsywne systemy sklepów online w Opolu

logo wordpress

W przypadku firm oferujących do 500 produktów sklepy tworzymy z pomocą wtyczki WooCommerce. Konfiguracja z pomocą tego systemu jest bardzo intuicyjna. Sklep tego typu prosto można dostosować do wybranych funkcji, rodzaju płatności czy opcji dostawy.

logo prestashop

Jeśli oferujesz więcej niż 500 produktów, to sugerujemy wybór PrestaShop. To nowoczesny moduł, który umożliwia łatwą edycję nawet w przypadku różnych serii produktowych.

sklepy internetowe Opole

Sklep internetowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Tworzenie sklepu www to skomplikowany proces. Responsywny sklep www wymaga kooperacji. Stworzenie layoutu serwisu poprzedzone jest rozpoznaniem potrzeb Klienta, zapoznaniem się ze specyfiką branży czy też zaproponowaniem odpowiedniego rozwiązania.
Po stworzeniu wstępnej wizualizacji i dodaniu produktów czas na testowanie platformy sprzedażowej oraz ostateczne wdrożenie i publikacja. W cenie dodajemy na stronę 3 przykładowe produkty i przekazujemy instrukcję jak dodać pozostałe. Każdy moment wprowadzania jakichkolwiek działań omawiamy z Klientem. Wykonane przez nas sklepy internetowe pozwalają na swobodne użytkowanie na komputerze czy laptopie, a także na urządzeniach mobilnych.
sklepy internetowe Opole

Sklepy www — co musisz wiedzieć

W Opolu konkurencyjna firma pewnie inwestuje w jakość swoich sklepów www, a jeśli jeszcze tego nie zrobili, to tym bardziej jest to najwyższy czas, by ich wyprzedzić. Pokaż się z najlepszej strony i nawiąż współpracę z fachowcami w tej dziedzinie! Od lat projektujemy responsywne sklepy www opracowane pod kątem UX, dostosowane do oczekiwań właściciela firmy i potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Nawiąż z nami współpracę i docieraj do jeszcze większej liczby zadowolonych odbiorców. Zobacz, jakie to banalnie proste z funkcjonalnym serwisem sprzedażowym!

Budowa sklepów online to nie wszystko

Handel online nieustannie rośnie, a duża ilość konkurencyjnych firm sprawia, że ciężko jest zwrócić uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wymogi Google. Pozycjonowanie wpływa na wysokość pozycji w Google. Jeśli Twój sklep online będzie wyżej niż reszta konkurencyjnych wyników wyszukiwania, to z pewnością przyciągniesz uwagę Klienta.

Google Ads

Interesują Cię natychmiastowe efekty? Zapoznaj się z ofertą prowadzenia kampanii Google Ads.

Sklep internetowy — na jakie korzyści możesz liczyć?

Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, a duża konkurencja sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google.

sklepy internetowe w Opolu

dotarcie do szerszego grona odbiorców

Dzięki pojawieniu się w przeglądarce Google zwiększasz szansę na dotarcie do nowych odbiorców, co może generować większą sprzedaż. Na dodatek optymalizacja strony pod kątem SEO pozwala na osiągnięcie wyższych pozycji w Google, co poprawia zasięg Twojego sklepu internetowego.

sklepy Opole

mechanizacja procesów

Zaoszczędzisz czas przy obsłudze sklepu – automatyczne systemy mogą obsługiwać zamówienia, płatności, a także odpowiadać na wszelkie pytania. Mechanizacja procesów pozwala także na skuteczniejsze zarządzanie produktami i analizowanie zachowań Klientów, co prowadzi do lepszego dostosowania oferty do ich oczekiwań.

sklepy www Opole

dostępność 24h/7

Klient nie musi dostosowywać się do godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może dowiedzieć się więcej o produktach, które oferujesz. Dzięki dostępności 24h/7, Klient nie musi znać godzin otwarcia sklepu i w każdej chwili może przeczytać więcej o produktach z Twojej oferty, co zwiększa komfort zakupów.

promocja sklepów www Opole

wygoda Klientów

Sklep online umożliwia zakup bez wychodzenia z domu, a dzięki estetycznym i prostym w obsłudze interfejsom, zakupy w sklepie internetowym stają się komfortowe i ekspresowe. Na dodatek możliwość całodobowego dostępu do oferty sprawia, że Klienci mogą robić zakupy w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Najczęściej zadawane pytania przez Klientów z Opola i okolic

  • dostawa: DPD, DHL, Poczta Polska, InPost,
  • rodzaje płatności online: PayU, Przelewy24, PayPal, Dotpay,
  • inne platformy, przykładowo Freshmail.


To tylko niektóre z możliwych integracji. Jeżeli interesują Cię inne, które będą sprawdzą się w Twoim sklepie online, to skontaktuj się z nami.

Stworzenie sklepu online to cena minimum 4 500 zł netto. W tej cenie otrzymujesz responsywny sklep www, który oparty jest na intuicyjnym w edycji builderze, przez co możesz samodzielnie wprowadzić małe zmiany. U nas możesz liczyć nie tylko na nowoczesny wygląd stron internetowych Opole, ale również zaprojektowanie sklepu zgodnie z UX/UI, co bezpośrednio wpływa na zwiększanie przychodów w sklepie.

Minimalna kwota za pozycjonowanie to 2000 zł netto, ale szczegółowy budżet omawiany jest indywidualnie i zależy od obszaru działania i sposobu działania konkretnego rynku. Przede wszystkim trzeba skupić się na doborze odpowiednich słów kluczowych, które oprócz haseł w połączeniu z lokalizacją jak „pozycjonowanie stron Opole” – zawierają ogólnotematyczne wyrażenia np.: „pozycjonowanie stron”. Dzięki temu możemy pozyskać potencjalnych Klientów z całej Polski szukających konkretnych usług i produktów. Zarówno strona, jak i sklep online potrzebują dokładnej analizy, by spełniały wytyczne Google i w przyszłości wyświetlały się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Strona, która działa dobrze na różnych urządzeniach – komputerach, tabletach i smartfonach – jest łatwa i wygodna w przeglądaniu. Dzięki temu użytkownicy są bardziej zadowoleni z zakupów i chętniej wracają do sklepu.  Responsywność strony ma też dobry wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki internetowe preferują strony, które są responsywne, co skutkuje lepszymi pozycjami w wynikach wyszukiwania.

Czemu powinieneś mieć responsywny sklep internetowy? Odpowiedź jest banalnie prosta – szybko liczba Twoich zleceń może się zwiększyć.

Tak, po wykonaniu witryny internetowej Klient otrzymuje dostępy do jego edycji. Dostęp ten jest bardzo ważny, aby Klient mógł sam zarządzać stroną, dokonywać zmian w produktach, aktualizować treści, sprawdzać liczbę zamówień oraz analizować dane sprzedażowe.

Tak, edycja wykonanych przez nas sklepów jest bardzo prosta i intuicyjna. Budujemy nasze sklepy z myślą o użytkownikach, którzy mogą nie posiadać fachowej wiedzy technicznej, stąd interfejs administracyjny jest łatwy w użytkowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i bez problemu aktualizować wybrane treści, co pozwala na bieżące dostosowywanie sklepu do swoich preferencji i oczekiwań rynku.

Hosting dla sklepów online Opole

Tworzymy proste w obsłudze sklepy z panelem zarządzania treścią – CMS. Dodatkowo budujemy sklepy www zgodne z wytycznymi RODO. Zintegrujemy platformę zarządzania z kurierami lub hurtownią tak, aby wszystkie ważne informacje były w jednym miejscu.

Jeśli jednak nastąpi sytuacja, która będzie wymagać naszej ingerencji, to jesteśmy w gotowości, żeby Ci pomóc. Rozliczamy się wtedy na podstawie poświęconego czasu pracy, natomiast oferujemy również możliwość wykupienia planu supportowego. Dajemy słowo, że zdalnie możemy rozwiązać każdy problem.

Skontaktuj się z nami