Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Opole

Chcesz rozpocząć współpracę z agencją z Opola, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Responsywna strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Opole

Strony internetowe
Opole

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Opola i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Opola

Projektowanie stron internetowych Opole to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy wykonać intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Opole

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy tworzeniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Opole, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Opole

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Opole tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Opole dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Opole

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny oraz hosting również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest wiele, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i funkcjonalna witryna www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną świetnie dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami