Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Reda

Chcesz rozpocząć współpracę z firmą z Redy, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Reda

Strony internetowe
Reda

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Redy i okolic. Zapraszamy do kontaktu — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Redy

Projektowanie stron internetowych Reda to nieszablonowa praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia contentu.

Projektowanie stron Reda

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu stron www będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Reda, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Reda

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Reda tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Reda dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Reda

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny internetowej i utrzymanie strony na serwerze również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę standardowo dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na wypozycjonowanie strony www jest sporo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM budujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że profesjonalna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną idealnie dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami