Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Grodzisk Wielkopolski

Szukasz agencji z Grodziska Wielkopolskiego, która tworzy strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz team! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w przestrzeni wirtualnej, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Grodzisk Wielkopolski

Strony internetowe
Grodzisk Wielkopolski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost dochodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Grodziska Wielkopolskiego i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Grodziska Wielkopolskiego

Projektowanie stron internetowych Grodzisk Wielkopolski to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy wykonać responsywną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Grodzisk Wielkopolski

Dobrze zaprojektowana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Grodzisk Wielkopolski, które znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Grodzisk Wielkopolski

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć funkcjonalną stronę www? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Grodzisk Wielkopolski tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Grodzisk Wielkopolski dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Grodzisk Wielkopolski

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Uruchomienie domeny oraz hosting również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja SEO/SEM projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe angażują odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i intuicyjna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów witryną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami