Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Bochnia

Szukasz firmy z Bochni, która buduje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Profesjonalna strona www to świetny sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Bochnia

Strony internetowe
Bochnia

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy prześlij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Bochni i okolic. Zapraszamy do kontaktu — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasne zasady współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Bochni

Tworzenie stron www Bochnia to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i nowoczesna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania grafik, ale też napisania tekstu.

Projektowanie stron Bochnia

Nowoczesna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu serwisów www będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy strony internetowe Bochnia, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Bochnia

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Bochnia tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Bochnia dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Bochnia

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo istotny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną doskonale dobraną do ich wymagań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami