Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Kluczbork

Szukasz agencji z Kluczborka, która zajmuje się budową serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Kluczbork

Strony internetowe
Kluczbork

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na wzrost przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Kluczborka i okolic. Zadzwoń do nas — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla Klientów z Kluczborka

Projektowanie stron www Kluczbork to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy wykonać profesjonalną stronę www zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, ale też stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Kluczbork

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę internetową, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt zbudowania strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz nowoczesnej strony www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Kluczbork, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Kluczbork

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć responsywną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Kluczbork tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Kluczbork dopasowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Kluczbork

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest wiele, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja marketingowa projektujemy serwisy, które są proste w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do kontaktu z Tobą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami