Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Zawiercie

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Zawiercia, która zajmuje się projektowaniem stron www? Już nie musisz, bo masz nasz team! Responsywna strona internetowa to najlepszy sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Zawiercie

Strony internetowe
Zawiercie

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start prześlij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Zawiercia i okolic. Zapraszamy do współpracy — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa supportu

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Zawiercia

Projektowanie stron www Zawiercie to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i nowoczesna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy wykonać innowacyjną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Zawiercie

Dobrze przemyślana strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów www będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres usług.

Pozycjonowanie stron internetowych i reklama

Nawet najpiękniejsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Koszt wykonania serwisu internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Zawiercie, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Zawiercie

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Wykonujemy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Zawiercie tworzymy również intuicyjne sklepy internetowe Zawiercie dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Zawiercie

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może szybko modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe firmy w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zazwyczaj rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną świetnie dopasowaną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami