Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Iława

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Iławy, która projektuje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Iława

Strony internetowe
Iława

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na zwiększenie przychodów swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Iławy i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Iławy

Projektowanie serwisów www Iława to twórcza praca, a my posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest oryginalna i przejrzysta. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Iława

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy planowaniu stron www będzie korzystał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i dopytywać o szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (czy też sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt stworzenia strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy www to najważniejsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Zaufaj nam, bo tworzymy skuteczne strony internetowe Iława, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Iława

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony internetowej. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Iława tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Iława dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Iława

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze także wpisuje się w zakres naszych działań. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszelkie prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest sporo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej bardzo istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna tworzymy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną idealnie dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami