Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Czeladź

Planujesz nawiązać współpracę z firmą z Czeladzi, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo masz nasz team! Innowacyjna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Czeladź

Strony internetowe
Czeladź

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Czeladzi i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony www dla firm z Czeladzi

Projektowanie stron internetowych Czeladź to twórcza praca, a my posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować responsywną stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, ale też napisania contentu.

Projektowanie stron Czeladź

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a ustalimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszej reklamy jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Czeladź, które generują konwersje i znacząco zwiększają sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Czeladź

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Czeladź tworzymy również nowoczesne sklepy internetowe Czeladź dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Czeladź

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za wykonanie strony zazwyczaj dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność pozycjonowania. Jako agencja SEO/SEM tworzymy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dobraną do ich potrzeb — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami