Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Busko-Zdrój

Szukasz firmy z Buska-Zdroju, która projektuje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Busko-Zdrój

Strony internetowe
Busko-Zdrój

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Buska-Zdroju i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne warunki współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla firm z Buska-Zdroju

Projektowanie serwisów www Busko-Zdrój to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i intuicyjna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z tego samego wyglądu. Możemy wykonać responsywną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także stworzenia tekstu.

Projektowanie stron Busko-Zdrój

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy planowaniu stron www będzie czerpał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w obsłudze.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt wykonania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy strony internetowe Busko-Zdrój, które generują konwersje i znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Busko-Zdrój

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć funkcjonalną stronę internetową? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony www, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Busko-Zdrój tworzymy również innowacyjne sklepy internetowe Busko-Zdrój dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Busko-Zdrój

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co następnie ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za wykonanie strony zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Opcji na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, więc już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważny jest wywiad konkurencyjny. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja marketingowa projektujemy witryny, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i funkcjonalna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów witryną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami