Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Międzyrzecz

Szukasz firmy z Międzyrzecza, która zajmuje się budową serwisów www? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to najlepsza wizytówka firmy w przestrzeni internetowej, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć zyski.

strony internetowe Międzyrzecz

Strony internetowe
Międzyrzecz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Międzyrzecza i okolic. Zapytaj o wycenę — przedstawimy Twoją firmę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Międzyrzecza

Projektowanie stron www Międzyrzecz to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć innowacyjną stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Międzyrzecz

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów www będzie czerpał z nabytej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegółowe kwestie. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres usług.

Kampania SEM i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (albo sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz funkcjonalnej strony www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy skuteczne strony internetowe Międzyrzecz, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Międzyrzecz

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz mieć nowoczesną stronę www? Odezwij się do nas — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Wykonujemy responsywne strony www, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja reklamowa Międzyrzecz tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Międzyrzecz dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje wyników wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Międzyrzecz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co później ułatwia „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe przedsiębiorstwa w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, wymaga usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy witryny, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą potencjalnych Klientów do kontaktu z Twoją firmą.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną doskonale dobraną do ich oczekiwań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami