Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Łowicz

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Łowicza, która projektuje strony internetowe? Już nie musisz, bo trafiłeś na nasz zespół do zadań specjalnych! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni internetowej, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Łowicz

Strony internetowe
Łowicz

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Jesteś gotowy na zwiększenie zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Łowicza i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • obsługa techniczna

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Łowicza

Tworzenie serwisów internetowych Łowicz to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest elegancka i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Szablony mają niezliczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy zaprojektować przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla kosmetyczki, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania grafik, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Łowicz

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów www będzie korzystał z nabytej wiedzy i twórczości oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (lub sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Wykonanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna profesjonalna strona www?

Serwisy internetowe to najważniejsze miejsce zdobycia uwagi potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Zaufaj nam, bo budujemy strony internetowe Łowicz, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Łowicz

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz mieć responsywną stronę www? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy responsywne strony www, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Łowicz tworzymy też innowacyjne sklepy internetowe Łowicz dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać wytyczne Google. Tylko tą metodą możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Łowicz

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny internetowej i hosting również wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może dowolnie zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupione wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony z reguły dzielimy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac nad projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest bardzo dużo, dlatego już na etapie projektowania strony internetowej niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja SEO/SEM projektujemy strony, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe zachęcą odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów stroną doskonale dobraną do ich wymagań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami