Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Sopot

Szukasz agencji z Sopotu, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo masz nasz zespół do zadań specjalnych! Responsywna strona www to dobry sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Sopot

Strony internetowe
Sopot

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały na czas. W przypadku projektowania strony typu one-page możesz liczyć na krótszy czas realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Sopotu i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • usługa wsparcia technicznego

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Sopotu

Projektowanie serwisów internetowych Sopot to kreatywna praca, a my posiadamy w tym zakresie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i funkcjonalna. Strony tworzymy w oparciu o szablon, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają niezliczoną ilość możliwych zmian z tego samego widoku. Możemy zaprojektować profesjonalną stronę www zarówno dla kosmetyczki, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Sopot

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego istotne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu stron internetowych będzie czerpał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz responsywną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy omawiać z Tobą wygląd strony www i ustalać wszelkie szczegóły. Szybki kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a omówimy dokładny zakres działań.

Kampania SEM i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona www (czy też sklep internetowy) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy również kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony internetowej

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu jest Ci potrzebna funkcjonalna strona www?

Strony internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że tworzymy skuteczne strony internetowe Sopot, które znacząco wpływają na dochody.

tworzenie stron internetowych Sopot

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony www

Chcesz mieć innowacyjną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Wykonujemy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja reklamowa Sopot tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Sopot dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Sopot

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny internetowej oraz utrzymanie strony na serwerze też wpisuje się w zakres naszych działań. Jeśli masz wybraną nazwę strony internetowej, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Nawiązujemy współprace z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe instytucje w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej usługi supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszelkie prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a pozycjonowanie

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub pomocy reklam Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest sporo, więc już na etapie projektowania strony internetowej bardzo ważny jest wywiad konkurencyjny. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja marketingowa projektujemy serwisy, które są łatwe w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią użytkowników do kontaktu z Twoją firmą.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna witryna www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną idealnie dopasowaną do ich potrzeb — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami