Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Czechowice-Dziedzice

Planujesz rozpocząć współpracę z agencją z Czechowic-Dziedzic, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo masz nas! Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to świetny sposób na zaistnienie w internecie, który może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Czechowice-Dziedzice

Strony internetowe
Czechowice-Dziedzice

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start wyślij nam dokładną ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które Ci się podobają.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Czechowic-Dziedzic i okolic. Skontaktuj się z nami — przedstawimy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne warunki współpracy

  • pomoc w stworzeniu skutecznego planu kampanii

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla firm z Czechowic-Dziedzic

Tworzenie stron www Czechowice-Dziedzice to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Schematy mają nieograniczoną ilość możliwych zmian z jednego widoku. Możemy wykonać intuicyjną stronę www zarówno dla psychologa, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania grafik, a także napisania contentu.

Projektowanie stron Czechowice-Dziedzice

Nowoczesna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, więc istotne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Tworzenie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy omawiać z Tobą wygląd strony internetowej i ustalać wszelkie szczegółowe informacje. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najlepsza strona www (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest zwyczajnie nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnej strony www?

Serwisy www to najlepsze miejsce zdobycia zainteresowania potencjalnych Klientów. Responsywna strona www jest bardzo ważna, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Czechowice-Dziedzice, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Czechowice-Dziedzice

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam postawienie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony internetowej. Tworzymy responsywne strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja marketingowa Czechowice-Dziedzice tworzymy też nowoczesne sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice dopasowane do urządzeń mobilnych i z systemem edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.
strony i sklepy internetowe Czechowice-Dziedzice

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Rejestracja domeny i hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeśli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później ułatwia „podłączenie się” specjalisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe przedsiębiorstwa w Polsce i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli masz u nas wykupiony support (czyli hosting), to oferujemy pomoc w razie jakiegokolwiek problemu, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wybranej oferty supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszelkie prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę zwykle rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a działania SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Metod na wypromowanie strony www jest bardzo dużo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja interaktywna projektujemy strony, które są łatwe w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Pamiętaj, że nowoczesna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zaskocz Klientów stroną doskonale dopasowaną do ich oczekiwań — intuicyjną i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami