Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Skoczów

Planujesz rozpocząć współpracę z firmą z Skoczowa, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo trafiłeś na nas! Profesjonalna strona www to dobry sposób na zaistnienie w świecie wirtualnym, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i realnie zwiększyć zyski.

strony internetowe Skoczów

Strony internetowe
Skoczów

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron konkurencji i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały na czas. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych Klientów z Skoczowa i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasno określone wytyczne dotyczące warunków współpracy

  • doradztwo

  • wsparcie w kwestiach technicznych

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Wypełnij formularz, a M16 zajmie się resztą!

Tworzymy strony internetowe dla Klientów z Skoczowa

Tworzenie serwisów internetowych Skoczów to kreatywna praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i funkcjonalna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Schematy mają nieskończoną ilość modyfikacji z tego samego widoku. Możemy stworzyć przyciągającą uwagę stronę internetową zarówno dla psychologa, jak i firmy z branży budowlanej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki i dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Skoczów

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, dlatego bardzo ważne jest zdecydowanie się na doświadczonego web designera, który przy projektowaniu stron internetowych będzie czerpał ze swojej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu zyskasz nowoczesną stronę internetową, która będzie prosta w obsłudze.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres usług.

SEO i reklama

Nawet najbardziej zachwycająca strona internetowa (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Sprawdź naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna nowoczesna strona www?

Serwisy internetowe to istotne miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest bardzo ważna, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa smartfonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Skoczów, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Skoczów

Indywidualny projekt Twojej wymarzonej strony internetowej

Chcesz mieć responsywną stronę internetową? Zapytaj o szczegóły — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Jako agencja interaktywna Skoczów tworzymy też intuicyjne sklepy internetowe Skoczów dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.
strony i sklepy internetowe Skoczów

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno ułatwia „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony zbudowane na WordPressie każdy może łatwo zmieniać – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już dziś!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace rozliczane są według roboczogodzin.

Płatność za stronę standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po oddaniu gotowej strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, wymaga usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Metod na pokazanie strony szerszej grupie odbiorców jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które hamują skuteczność działań SEO. Jako agencja reklamowa tworzymy witryny, które są intuicyjne w obsłudze i dopasowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do kontaktu z Tobą.

Pamiętaj, że nowoczesna i funkcjonalna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyprzedź konkurencję i zainteresuj Klientów witryną świetnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami