Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Suwałki

Szukasz agencji z Suwałk, która zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych? Już nie musisz, bo trafiłeś na M16.pl! Innowacyjna strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w Internecie, która może pomóc w pozyskaniu potencjalnych Klientów i realnie zwiększyć dochody.

strony internetowe Suwałki

Strony internetowe
Suwałki

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na początku współpracy przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Dodatkowo przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jego rozbudowania. Zwykle wszystko trwa około miesiąca, jeśli Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia strony typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Suwałk i okolic. Wypełnij nasz formularz wyceny — przedstawimy Twój biznes z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o wycenę

Chcesz, aby Twoja strona www była wyjątkowa i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę dostosowaną do Twoich wymagań. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Projektujemy strony www dla firm z Suwałk

Projektowanie stron www Suwałki to nieszablonowa praca, a my posiadamy w tej dziedzinie bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą oddajemy naszym Klientom, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie modyfikujemy. Motywy mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy stworzyć intuicyjną stronę www zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży cateringów dietetycznych — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, a także stworzenia treści.

Projektowanie stron Suwałki

Profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz responsywną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony internetowej i sklepów internetowych wymaga współpracy. Na każdym etapie będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe kwestie. Stały kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (lub sklep internetowy) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zbudowanie nowej strony bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Koszt zbudowania internetowego

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego jest Ci potrzebna responsywna strona www?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona www jest kluczowa, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Zaufaj nam, bo tworzymy strony internetowe Suwałki, które generują konwersje i znacząco zwiększają dochody.

tworzenie stron internetowych Suwałki

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych potrzeb

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Suwałki tworzymy także nowoczesne sklepy internetowe Suwałki dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja i ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep internetowy musi być dobrze zbudowany i spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz trafić na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Suwałki

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeśli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co następnie przyspiesza „podłączenie się” informatyka do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
WordPressa używają największe marki w kraju oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli masz u nas wykupioną pomoc techniczną (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie opłaconej oferty supportowej. Jeżeli nie wykupiłeś supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za wykonanie strony standardowo rozbijamy na dwie części — pierwsza przed podjęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron internetowych a pozycjonowanie

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Opcji na wypozycjonowanie strony www jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony niezwykle ważna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy częstych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja reklamowa budujemy strony, które są proste w obsłudze i dostosowane do urządzeń mobilnych, a nasze działania reklamowe zachęcą użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że nowoczesna i responsywna witryna internetowa to pierwszy krok do sukcesu w Twoim biznesie! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów stroną idealnie dobraną do ich oczekiwań — intuicyjną i miłą dla oka. 

Skontaktuj się z nami