Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Bielsk Podlaski

Planujesz nawiązać współpracę z agencją z Bielska Podlaskiego, która buduje serwisy internetowe? Już nie musisz, bo masz nas! Profesjonalna strona www to najlepszy sposób na zaistnienie w przestrzeni wirtualnej, który może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć sprzedaż.

strony internetowe Bielsk Podlaski

Strony internetowe
Bielsk Podlaski

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron firm konkurencyjnych i tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Termin realizacji strony www zależny jest od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient dostarczy wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku tworzenia witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Przygotowany na większą ilość zleceń w swojej firmie? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci potencjalnych Klientów z Bielska Podlaskiego i okolic. Wyślij do nas zapytanie — przedstawimy Twoją markę z najlepszej strony.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa supportu

  • stały kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była oryginalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wstępną wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a M16 zajmie się resztą!

Projektujemy strony internetowe dla Klientów z Bielska Podlaskiego

Tworzenie stron www Bielsk Podlaski to twórcza praca, a my mamy wieloletnie doświadczenie poparte różnymi realizacjami. Każda strona www, którą oddajemy naszym Klientom, jest oryginalna i przejrzysta. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Szablony mają nieskończoną ilość możliwych zmian z tego samego wyglądu. Możemy wykonać profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i przedszkola dziecięcego — wszystko to kwestia odpowiedniej kolorystyki i dobrania zdjęć, a także napisania tekstu.

Projektowanie stron Bielsk Podlaski

Dobrze przemyślana strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd istotne jest nawiązanie współpracy z doświadczoną osobą, która przy projektowaniu serwisów internetowych będzie korzystał ze swojej wiedzy i umiejętności twórczych oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz nowoczesną stronę www, która będzie prosta w zarządzaniu.

Współpraca

Projektowanie strony www i sklepów online wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony internetowej i dopytywać o szczegółowe informacje. Szybki kontakt mailowy i telefoniczny jest konieczny, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

SEO i reklama

Nawet najpiękniejsza strona www (lub sklep online) bez odpowiednich działań SEO nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Stworzenie nowej strony bez późniejszej reklamy jest po prostu nieopłacalne. Oferujemy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę dotyczącą prowadzenia kampanii SEM.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Dlaczego potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej?

Serwisy internetowe to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w aktualnych czasach, kiedy większość ludzi do przeglądania Internetu używa telefonów. Przekonaj się, że projektujemy strony internetowe Bielsk Podlaski, które generują konwersje i znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Bielsk Podlaski

Oferta wykonania strony www dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam wykonanie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Twojej firmy projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja interaktywna Bielsk Podlaski tworzymy także intuicyjne sklepy internetowe Bielsk Podlaski dostosowane do urządzeń mobilnych i z systemem zarządzania treścią. Rynek sklepów online jest bardzo wymagający, duża konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest przyciągnąć uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze zbudowany oraz spełniać wytyczne Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wynikach wyszukiwania.

strony i sklepy internetowe Bielsk Podlaski

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Zajmujemy się również rejestracją i lokowaniem domen na serwerze. Jeżeli masz wybraną nazwę domeny, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i ulokujemy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksowość.

Nie. Obsługujemy Klientów z różnych części kraju i świata.

WordPress to bardzo uniwersalny CMS, który jest opensourcem, co oznacza, że struktura kodu zazwyczaj jest zachowana według określonych standardów, co później przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może łatwo modyfikować – nawet osoba, która nie zna się na programowaniu.
WordPressa używają największe instytucje w kraju i na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Znajdź się wśród nich już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to służymy pomocą w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej usługi supportowej. Jeżeli nie posiadasz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są zależnie od sytuacji.

Płatność za stronę z reguły rozbijamy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac nad projektem i druga po wykonaniu strony.

Projektowanie stron www a działania SEO

Każda strona www, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania lub wsparcia ze strony kampanii Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest sporo, dlatego już na początku omawiania pierwszych elementów strony bardzo ważna jest analiza konkurencji. Dzięki temu unikniemy możliwych problemów, które utrudniają pozycjonowanie. Jako agencja interaktywna tworzymy witryny, które są proste w obsłudze i dopasowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe angażują użytkowników do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i responsywna strona internetowa to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną doskonale dopasowaną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami