Agencja Marketingowa M16.pl

Strony internetowe Inowrocław

Szukasz firmy z Inowrocławia, która zajmuje się tworzeniem serwisów www? Już nie musisz, bo masz M16.pl! Dobrze zoptymalizowana strona www to najlepsza wizytówka Twojego biznesu w świecie wirtualnym, która może pomóc w dotarciu do nowych Klientów i faktycznie zwiększyć dochody.

strony internetowe Inowrocław

Strony internetowe
Inowrocław

Ile to kosztuje?

Cena strony internetowej jest uzależniona od stopnia rozbudowania i dodatkowych udogodnień. Bazowa kwota za witrynę www zaczyna się od 1900 zł netto w przypadku one-page. Strona do 8 podstron to koszt od 2800 zł netto.

Co od Ciebie potrzebujemy?

Na start przygotuj nam szczegółową ofertę firmy, liczbę podstron oraz przykładowe funkcjonalności, na jakich Ci zależy. Na dodatek przydatne będą lista stron konkurencji oraz tych, które wpisują się w Twój gust.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji strony internetowej zależy od jego rozbudowania. Zazwyczaj wszystko trwa około miesiąca, pod warunkiem, że Klient prześle nam wszystkie materiały w umówionym terminie. W przypadku budowania witryny typu one-page możesz oczekiwać krótszego czasu realizacji.

Współpraca z M16

Jesteś gotowy na zwiększenie zarobków swojej firmy? Zaufaj nam – nawiążmy współpracę w zakresie stworzenia strony internetowej i przekonaj się, że nasze działania przyniosą Ci korzyści w postaci nowych zamówień z Inowrocławia i okolic. Wyślij do nas zapytanie — zaproponujemy Ci najbardziej opłacalne rozwiązania.

  • jasne wytyczne dotyczące zasad współpracy

  • doradztwo

  • usługa wsparcia technicznego

  • dobry kontakt

Zapytaj o ofertę

Chcesz, aby Twoja strona www była unikalna i przyciągała Klientów? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb. Przejdź do formularza i wypełnij go, a my zajmiemy się resztą!

Tworzymy strony www dla Klientów z Inowrocławia

Tworzenie stron internetowych Inowrocław to twórcza praca, a my mamy bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Każda strona internetowa, którą uznajemy za gotową, jest innowacyjna i intuicyjna. Opieramy się o szablon strony, który dowolnie edytujemy. Motywy mają nieograniczoną ilość modyfikacji z jednego widoku. Możemy stworzyć profesjonalną stronę internetową zarówno dla dentysty, jak i firmy z branży motoryzacyjnej — wszystko to kwestia wybranej kolorystyki oraz dobrania zdjęć, ale też napisania treści.

Projektowanie stron Inowrocław

Profesjonalna strona www powinna być zoptymalizowana pod kątem UX i UI, stąd bardzo ważne jest wybranie doświadczonego web designera, który przy tworzeniu serwisów internetowych będzie korzystał z nabytej wiedzy i kreatywności oraz swojego doświadczenia. Dzięki temu otrzymasz innowacyjną stronę www, która będzie łatwa w zarządzaniu.

Współpraca

Budowanie strony www i sklepów internetowych wymaga współpracy. Od początku do końca będziemy konsultować z Tobą widok strony www i dopytywać o szczegóły. Stały kontakt przez wiadomości mailowe i rozmowy telefoniczne jest niezbędny, aby każdy z nas był zadowolony. Odezwij się do nas, a omówimy dokładny zakres działań.

Pozycjonowanie stron www i reklama

Nawet najlepsza strona internetowa (albo sklep online) bez odpowiedniego pozycjonowania nie pozwolą pokazać się potencjalnym Klientom. Zainwestowanie w stronę bez późniejszych działań specjalistów ds. SEO jest po prostu nieopłacalne. W ofercie mamy także kompleksową obsługę marketingową — SEM. Zapoznaj się z naszą ofertę pozycjonowania.

Cena za wykonanie strony www

Nie wiesz, ile kosztuje strona internetowa? Cena serwisu www jest uzależniona od stopnia jej rozbudowania i dodatkowych rozszerzeń. Bazowa kwota za stronę www to koszt już od 1900 zł netto (dotyczy one-page). Zapytaj nas o indywidualnie dostosowaną ofertę i otrzymaj unikatową, responsywną stronę z modułem do zarządzania treścią.

Czemu potrzebujesz responsywnej strony internetowej?

Serwisy www to najlepsze miejsce pozyskania Klientów. Responsywna strona internetowa jest kluczowa, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, kiedy większość ludzi do scrollowania używa telefonów. Przekonaj się, że budujemy skuteczne strony internetowe Inowrocław, które znacząco wpływają na sprzedaż.

tworzenie stron internetowych Inowrocław

Oferta wykonania strony internetowej dopasowana do indywidualnych preferencji

Chcesz zlecić nam stworzenie strony internetowej? Skontaktuj się z nami — możemy wykonać dla Ciebie projekt strony www. Tworzymy przyciągające uwagę strony internetowe, które będą dopasowane do Twoich oczekiwań.

Jako agencja marketingowa Inowrocław tworzymy także innowacyjne sklepy internetowe Inowrocław dostosowane do urządzeń mobilnych i z możliwością edycji elementów tekstowych. Rynek sklepów internetowych jest bardzo wymagający, ogromna konkurencja oraz ilość ofert sprawia, że ciężko jest zatrzymać na dłużej uwagę Klienta. Twój sklep online musi być dobrze przemyślany i spełniać zasady Google. Tylko w ten sposób możesz znaleźć się na topowym miejscu w wyszukiwarce Google.

strony i sklepy internetowe Inowrocław

FAQ: Pytania i odpowiedzi

Uruchomienie domeny oraz hosting także wpisuje się w zakres naszych usług. Jeżeli masz wybraną nazwę strony www, to sprawdzimy jej dostępność, opłacimy na rok i umieścimy na serwerze. Nawiązując z nami współpracę, możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nie. Współpracujemy z Klientami z różnych części kraju i świata.

WordPress to uniwersalne oprogramowanie, co oznacza, że struktura kodu zwykle jest zachowana zgodnie z określonymi standardami, co kolejno przyspiesza „podłączenie się” programisty do pracy. Strony oparte na WordPressie każdy może szybko zmieniać – nawet osoba, która nie specjalizuje się w programowaniu.
Z WordPressa korzystają największe marki w Polsce oraz na całym świecie, np.: Mercedes-Benz, Facebook newsroom, BBC America, MTV, TOP Gear, Fortune, Poczta Polska. Dołącz do tego grona już teraz!

Jeśli wykupiłeś u nas wsparcie techniczne (czyli hosting), to oferujemy pomoc w każdej kwestii, a poświęcony czas rozliczamy na podstawie wykupionej oferty supportowej. Jeżeli nie masz wykupionego supportu, to wszystkie dodatkowe prace wyceniane są indywidualnie.

Płatność za stronę zwykle dzielimy na dwie części — pierwsza przed rozpoczęciem prac związanych z projektem i druga po opublikowaniu strony.

Projektowanie stron www a SEO

Każda strona internetowa, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google, potrzebuje usługi pozycjonowania albo pomocy reklam Google Ads. Rozwiązań na pokazanie strony szerszej grupie potencjalnych Klientów jest bardzo dużo, stąd już na początku omawiania pierwszych elementów strony ogromnie istotna jest analiza konkurencji. Przez to unikniemy możliwych błędów, które hamują pozycjonowanie. Jako agencja SEO/SEM tworzymy serwisy, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do wszystkich sprzętów, a nasze działania reklamowe skłonią odwiedzających do skorzystania z Twoich usług.

Nie zapominaj o tym, że profesjonalna i intuicyjna strona www to pierwszy krok do rozwoju Twojej firmy! Wyróżnij się na tle konkurencji i zaskocz Klientów witryną świetnie dobraną do ich wymagań — przejrzystą i funkcjonalną. 

Skontaktuj się z nami